Poslední šance pro Dádu? Patrasová vystoupí v Bohnicích

Dáda Patrasová dostala druhou šanci. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Když Dáda Patrasová na konci minulého roku nabourala a následně nadýchala 2,5 promile, nepřišla jenom o řidičské oprávnění, ale i o pracovní nabídky. Bez pardonu se jí zbavili producenti muzikálu Sněhová královna a o dalších pracovních nabídkách si mohla nechat jenom zdát. Nyní se ale, jak se zdá, na ni usmálo štěstí. Pracovní nabídka má ale určitou symboliku. Vystupovat bude totiž v prostorách psychiatrické léčebny v Bohnicích!

Na poslední dny loňského roku Dáda Patrasová jen tak nezapomene. Štědrý večer si sice užila v rodinném kruhu, a jelikož seděla u jednoho stolu se svým nevěrným manželem Felixem Slováčkem, mohla se cítit i na koni.

Její triumf nad Lucií Gelemovou, která k hostině nebyla přizvána, ale trval jenom několik hodin. Na druhý svátek vánoční totiž usedla opilá do svého mercedesu, a jelikož měla v krvi 2,5 promile, svou jízdu završila autonehodou.

Nic naplat jí nebyl ani fakt, že nabourala do mezinárodně hledaného trestance, kterého se díky tomu podařilo chytit. Patrasová přišla jak o řidičské oprávnění, tak i o pracovní nabídky.

Nyní se na ni ale usmálo štěstí. U dětí stále velmi oblíbená zpěvačka bude totiž hvězdou rodinné zóny letošního ročníku festivalu Mezi ploty, který se letos bude konat 25. a 26. května a tradičně opět v zahradách psychiatrické léčebny v Bohnicích.

Patrasová se na festival vrací po krátké pauze. Na stejné scéně s ní bude vystupovat i tanečník Jan Onder se svými Tanečními hrátkami. Tak jsme zvědaví, zda svou příležitost chytí za pačesy, nebo se diváci dočkají dalšího zklamání.

Kromě Patrasové se návštěvníci mohou těšit ale na 160 dalších špičkových muzikantů a divadelníků, mezi nimiž nebudou chybět Bára Poláková, Pokáč, Krucipüsk, PSH, Xindl X a další, kteří vystoupí na celkem čtrnácti scénách.

Fotogalerie

Komentáře