jít naiDNES.cz

Nemá soudnost! Patrasová zveřejnila fotku Felixe s medvědem a pustila se do mediální války

Dáda Patrasová se opřela do svého muže. | foto: Instagram, Lenka Hatašová / iDNES.cz / Profimedia

Manželská válka mezi Felixem Slováčkem (74) a Dádou Patrasovou (61) pokračuje. Poté, co saxofonista své ženě doporučil, aby opustila Česko, skončila s kariérou a našla rozum, se herečka na své sociální síti zmínila, že se za jejího muže stydí i lidé na ulici. Kdy tohle skončí?

Válka, kterou nedávno vyvolal Felix Slováček, vrcholí. Když po dlouhé době promluvil do médií, dost otevřeně řekl, co si myslí o své ženě Dádě Patrasové. Dokonce jí doporučil, aby se odstěhovala za svým italským přítelem do Itálie a skončila s kariérou.

To samozřejmě idol dětských srdcí rozčílilo. „Mrzí mě, že se manžel ve svých letech nechává ovlivňovat někým jiným a mluví o mně do médií, přestože jsme se dohodli na mediálním klidu,“ uvedla k věci tenkrát Patrasová.

Nejvíce ji však dopálila manželova reakce na fotografii jejích prsou. „Chtělo by to trochu soudnosti a zapnout víc rozum,“ okomentoval Felix odvážný snímek manželky pro Blesk.cz.

Dáda proto ihned reagovala na sociálních sítích, kde zveřejnila Felixovu fotografii a přiznala, že se za něj stydí i fanoušci a cizí lidé. „Foto od Čecha, který se za něj moooc styděl,“ napsala k fotce, na níž Felix pózuje s vycpaným medvědem a harmonikou.

Dáda se pustila do svého muže na sociální síti.

Dáda se pustila do svého muže na sociální síti.

„Vykašlete se na to, bude ještě hůř a za to Vám to, krásná dámo, nestojí. Mějte se zamilovaně a nic neřešte. Prosím,“ odpovídá jí jedna z fanynek a další se přidávají v podobném znění.

A nutno podotknout, že fanoušci mají pravdu. Možná, že kdyby si manželé jednou pro vždy promluvili a přestali po sobě veřejně štěkat, bylo by to účinnější. A možná, že by došli k mnohem rozumnějším závěrům, než prát špinavé prádlo na veřejnosti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:11 19. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  47
 • Super
  25
 • Haha
  13
 • Cože
  9
 • Tvl
  7
 • Sladký
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat