Patrasová ohledně Slováčka a Lucie: Je to důchodce a ona zlatokopka!

Herečka Dáda Patrasová se po dlouhé době opět opřela do milenky svého muže Felixe Slováčka Lucie Gelemové. A nebrala si servítky. Na svém Instagramu ji nazvala zlatokopkou a manžela důchodcem!

Herečku Dádu Patrasovou rozčílil článek na serveru Blesk.cz, kde Slováček pronesl, že by potřebovala pomoc odborníka. „Mám pocit, že už ani ona sama neví, co kde navykládala, a začíná se do toho zamotávat. Některá její vyjádření jsou mírně řečeno zkreslená,“ řekl Blesku Slováček s tím, že sama herečka o problémech ví. „Ona moc dobře ví a nechce si konkrétní příčinu přiznat a řešit ji. Snažil jsem se jí i společně s dětmi pomoci, ale pomoc odmítá,“ dodal.

Právě toto vyjádření herečku velmi dopálilo, a proto se na svou sociální síť rozhodla vložit vzkaz, ve kterém nešetřila manžela ani jeho dlouholetou milenku Gelemovou. 

„Diskutujícím k článku - jsou totálně mimo mísu! Podléhají tomu, co se píše a o čem lže zatím pořád ještě můj manžel, který je pod tlakem zlatokopky, která nehodlá pracovat a nechává se vydržovat od důchodce. Já jsem v jejím věku vydělala na to, že jí může platit byt, dovolené, šperky a „výstavy“, na které nikdo nechodí. Smutné a trapné,“ napsala rozhořčeně na svou sociální síť s tím, že je z neustálého řešení už velice unavená.

„Prosím vás, přestaňte spekulovat o mém životě a práci. Je mi dobře a vše minulé je za mnou. To, co čtete v bulvárech, je minulost. Děkuji i za mé děti, konečně jsem se osvobodila po lživém článku mého manžela. Je mi ho líto... Já jdu dál,“ uzavřela Patrasová a dala najevo, že se dál svým manželem nechce zabývat.

Uvidíme tedy, jak dlouho pokus o nekomentování Patrasové a Slováčkovi vydrží. Za poslední tři roky se v médiích vyskytovali opravdu velmi často. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:45 16. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  11
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat