Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Skončí jejich manželství? 5 důvodů, proč se Felix a Dáda nikdy nerozvedou

  Dáda se snaží dát manželovi ještě šanci. | foto: Herminapress.czExpres.cz

  Je tomu týden, co Dáda Patrasová (59) podala žádost o rozvod s nevěrným Slováčkem, nakonec ale může být všechno jinak. My přinášíme 5 důvodů, proč nikdy k podepsání papírů nemusí dojít.

  Manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka prochází už rok velkou krizí. Poté, co na Felixe Slováčka praskla nevěra s o čtyřicet let mladší Lucií Gelemovou, se idol dětských srdcí rozhodl bouchnout do stolu a manželství ukončit.

  Fotogalerie

  Jenže, aby se mohl rozvod konat, rozvodové papíry musí podepsat obě strany. A podle našich informací se k tomu Felix moc nemá.

  Bojí se totiž o majetek a nechce ničit něco, co pětatřicet let fungovalo.

  Tady je 5 důvodů, proč si myslíme, že je rozvod ještě hodně daleko.

  1. Majetek

  Na prvním místě je samozřejmě majetek. I když Felix k Dádě přišel jen se saxofonem a smokingem, za pětatřicet let společného žití toho dohromady vybudovali spoustu. Například vilu na Vinohradech, která prošla obrovskou rekonstrukcí, a v níž mají manželé sídlo agentury, která zastupuje Big Band Felixe Slováčka. Nejen, že se Felix obává, co mu po rozvodu zůstane, ale také si nedovede představit, že by se měl z vily odstěhovat, případně ji prodávat.

  2. Firma

  Jak už jsme zmínili v prvním bodě, kromě majetku mají manželé také agenturu, která zastupuje Felixe Slováčka, a podle slov saxofonisty i údajně milenku, Lucii Gelemovou. Dělení firmy by pro Felixe zkrátka znamenalo i ztrátu živobytí.

  3. Rodina

  I přes to, že saxofonista nikdy nedokázal odolat jiným ženám, vždy se v poklidu vracel ke své ženě. Ta jediná je pro něj totiž láskou a životní ženou. A ač je žádostí o rozvod velmi zaskočený a přijde mu to od Dády jako podraz, chce s ní nadále být.

  4. Věk

  Hudebník si také uvědomuje, že už nepatří mezi ty nejmladší a snad žádná milenka by nebyla ochotná se o něj starat. Dáda si svého muže s tím, že je o několik let starší, už brala a s případnou péčí do budoucna počítala. Ještě nedávno navíc tvrdila, že pokud by se Felixovi něco stalo, ráda se o něj postará i přes všechny nedávné nepříjemnosti.

  5. Zvyk

  A samozřejmě i zvyk je jedním z důvodů. Jelikož je Slováček několik let na svou ženu zvyklý, těžko by si dokázal představit život bez ní nebo po boku někoho jiného. Dáda s ním prožila vzestupy i pády, stejně tak jako on s ní. Nová životní kapitola by se mu těžko začínala s někým jiným.

  A i když se rozvod zdá jako jediné rozumné řešení, protože mezi manželi to už rok pěkně skřípe, z Felixovi strany jde o totální nesmysl, který by neměl dobrý konec.

  A tak se není co divit, že se podpisu bude bránit, co nejdéle to půjde.

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:46 středa 9. března 2016. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   14
  • Trapas
   13
  • Cože
   10
  • Sladký
   10
  • Super
   9
  • Tvl
   9
  Vybrali jsme pro vás

  První termální bazén u Prahy

  Komerční sdělení V Senohrabech u Prahy se rozšířil saunový svět o unikátní termální bazén, moderní ceremoniální saunu pro 150 osob a...

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...