Ronaldo míří k soudu! Na utajené adrese ho našli právníci údajně znásilněné ženy

24. května 2019
Fotbalová megastar míří k soudu! Už to vypadalo, že případ údajného znásilnění, kterého se měl před deseti lety dopustit slavný Cristiano Ronaldo na pracovnici baru v Las Vegas, zůstane zameten pod kobercem, vše je ale jinak. Právníci údajné oběti Kathryn Mayorgaové prý nemohli dosud zjistit Portugalcovu novou adresu v Itálii, tu už ale mají a teď by mu mělo během následujících týdnů přijít předvolání!

Byl z toho poprask jako hrom. Začátkem října loňského roku se jistá Kathryn Mayorgaová rozpomněla, že ji prý před deseti lety v hotelovém pokoji v Las Vegas znásilnil fotbalista Cristiano Ronaldo (psali jsme ZDE). A to i přesto, že se na něj tentýž večer podle kamerových záznamů sápala a líbala ho.

Mayorgaová se skrze velmi akční právníky rozhodla Ronalda žalovat. Kauze se věnovala média z celého světa, pak ale humbuk ustal. Zdálo se, že zřejmě celá záležitost skončí u ledu, vše je ale jinak. Hvězdný fotbalista možná už brzy stane před soudem.

Podle britského serveru Mirror totiž od té doby nebyla známa Ronaldova nová adresa v Itálii, kam přestoupil do týmu novopečeného mistra Juventusu Turín. Případ se tak nemohl nijak hnout. S tím si ale poradili právníci údajné oběti Mayorgaové, kteří Ronalda doslova vypátrali.

Záběry Ronalda a Mayorgaové předtím, než měl fotbalista pracovnici nočního klubu znásilnit.

Zamířili totiž do Itálie a pomocí katastrů vedených na úřadě jeho adresu zjistili. Nyní žádají soud, aby co nejdříve Ronaldovi doručil předvolání a stížnost. O jakou stížnost jde, Mirror neuvádí, lze se ale domnívat, že jde o stížnost na to, že hvězdný útočník zrovna nešel soudu naproti.

Kathryn Mayorgaová přišla s obviněním, že ji fotbalista Cristiano Ronaldo v roce 2009 znásilnil. Na fotkách z onoho večera to ale vypadá, že se jeho pozornost snaží za každou cenu upoutat.

Dá se očekávat, že soud skutečně Cristianu Ronaldovi předvolání a sdělení obvinění doručí během několika týdnů. Samotný soudce dokonce minulý měsíc prodlužoval lhůtu na vypátrání jeho adresy, aby mohl soud začít.

Pětinásobný držitel ocenění Zlatý míč tak nyní bude muset odrážet útok kampaně Me Too, stejně jako už mnoho sportovců či herců před ním. Sám už obvinění důrazně odmítl.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:22 sobota 21. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 24
  • 20
  • 19
  • 18
  • 16
  • 15
Komentáře