Čtvrtek 9. července 2020, svátek má Drahoslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Perkausová se Šebrlem jsou ze hry. Kdo další přijde kvůli CNN Prima News o práci?

  Evu Perkausovou a Romana Šebrleho na CNN Prima News neuvidíte. | foto: Expres.cz

  Ve zpravodajství televize Prima nezůstal kámen na kameni. A může za to chystaná zpravodajská stanice CNN Prima News. Nejenže se rozhodnutí mění z minutu na minutu, své jisté tam nemá doslova nikdo. Expresu se přesto podařilo vypátrat, co bude s tvářemi naší druhé největší soukromé televize. A osud některých z nich je velmi nečekaný!

  Již dnes dopoledne mělo vedení televize Prima odtajnit detaily dlouho očekávané zpravodajské stanice CNN Prima News. V souvislosti s úterním vládním nařízením, na základě kterého se zakázaly všechny hromadné akce s účastí nad sto osob, se ale tisková konference zrušila.

  „Vzhledem k této skutečnosti jsme nuceni zrušit avizovanou tiskovou konferenci ke startu CNN Prima News plánovanou na středu 11. března 2020 v prostorách sídla naší firmy. V současné době pracujeme na variantě, která vás seznámí nejen s detaily přípravy, našimi tvářemi a programovým schématem, ale i se samotným studiem CNN Prima News,“ oznámil v úterý dopoledne Adam Halmoši.

  Vy si ale nemusíte zoufat. Expres zapátral a nestačili jsme se divit. Na Primě by neměl zůstat kámen na kameni.

  Kdo může být naprosto v klidu, jsou Karel Voříšek a Klára Doležalová. Ti dva se o svá místa rozhodně bát nemusí. Zaprvé patří k nejzkušenější moderátorské dvojici na Primě a navíc moderátorskému týmu CNN Prima News šéfuje Voříškova bývalá parťačka a dlouholetá kolegyně Markéta Fialová, která se o svého kamaráda postará.

  Jak už se psalo, v CNN Prima News se nepočítá s dvojicí Eva Perkausová a Romane Šebrle. Málokdo ale tuší, co s nimi bude. Podle informací Expresu by Eva měla dostat teplé místečko v chystaném lifestylovém pořadu, který jí bude šitý na míru, což Eva sama přiznala.

  „Na projekt, jakým je CNN Prima News, si přes své moderátorské zkušenosti zatím opravdu netroufám. Cítím se ještě příliš mladá na to, abych splňovala přísná pravidla a kritéria, která práce na takovém zpravodajském kanálu vyžaduje. Jsem moc ráda, že mi televize nabídla být jednou z hlavních tváří hlavního kanálu Primy, kde mám být součástí týmu nového pořadu. Po dvou letech, kdy jsem byla usazená za moderátorským pultem, to bude snad i pro diváky příjemná změna,“ řekla Perkausová.

  Zato se Šebrlem si dělalo vedení Primy těžkou hlavu. Situace údajně byla tak zoufalá, že se olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 byl dokonce osobně zeptat, zda by ho nechtěli ve sportovním oddělení chystané CNN. Jelikož tam paradoxně nepochodil, měl se údajně smířit s teplým místečkem v Top Staru.

  Právě tam se má uvolnit jedno místo po Petru Vágnerovi, který by naopak sport na CNN moderovat měl.

  Zajímavá je rošáda kolem Gábiny Laškové, Matěje Misaře, Moniky Leové a Sandry Parmové. Lašková a Misař už nebudou tvořit dvojici. Zatímco Gabriela zůstane na postu moderátorky, Misař znovu „degraduje“ na reportéra. Reportérskou práci by v CNN Prima News měla zastávat i Monika Leová. Zprávy by měla moderovat i Sandra Parmová. Ne ale večerní, nýbrž odpolední.

  Nutno dodat, že situace na Primě byla v posledních měsících a týdnech tak chaotická, že své jisté nemá do poslední chvíle téměř nikdo. Jednu chvíli to dokonce vypadalo, že bez práce zůstane i Roman Šebrle, který je aktuálně v karanténě a do práce by se měl vrátit až příští týden.

  Černého Petra si ale podle všeho vytáhl Mirek Šimůnek a je otázkou, co bude s ním. I naši informátoři do jednoho přiznávají, že se informace den ode dne liší a co platilo dneska, nemusí platit zítra.

  Pokusili jsme se naše informace ověřit přímo na Primě, tam jsme ale nepochodili. „V současné době pracujeme na variantě, která vás seznámí nejen s detaily přípravy, našimi tvářemi a programovým schématem, ale i se samotným studiem CNN Prima News,“ řekl za CNN Prima News Adam Halmoši.

  Fotogalerie

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  Schizofrenní žena, nechtěná emigrace. Zachránila ho Nemocnice na kraji města

  Premium Kde je hranice skutečné lásky? Kdy končí vztah a začíná tyranie? Ladislav Chudík na tyto otázky dlouhé roky marně...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 9. července 2020, svátek má Drahoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz