jít naiDNES.cz

Syn Cindy Crawford je pěkné kvítko: Už podruhé řídil pod vlivem alkoholu

Syn Cindy Crawford Presley Gerber řídil pod vlivem alkoholu. A nebylo to poprvé. Za to ho slavná maminka asi nepochválí. | foto: Koláž Expres.cz

Zatímco dcera Kaia dělá Cindy Crawford (53) radost, velmi úspěšně kráčí v jejích modelingových šlépějích, syn Presley Gerber (19) sbírá kromě zkušeností z přehlídkových mol také pokuty a tresty za řízení v opilosti. Letos je to už podruhé, co ho policie za volantem přistihla ve stavu, kdy na silnici nemá co dělat.

Ve čtvrtek byl Presley Gerber přistižen, jak řídí pod vlivem alkoholu. Je to podruhé během pár měsíců. V lednu se mu stalo totéž v Beverly Hills, kdy mu v krvi našli 0,8 promile. 

V obou případech šlo podle serveru TMZ o přestupky. Syn slavné krásky by tak mohl dostat pokutu ve výši několika tisíc dolarů, přijít o řidičák, nebo dokonce jít do vězení až na šest měsíců.

„Presley to bere velmi vážně a podniká nezbytné kroky v řešení obvinění,“ svěřil modelův právník Scott Spindel Daily Mailu. Tak trochu škrobená reakce se dala čekat, otázkou je, jestli si z toho mladý Gerber konečně vezme ponaučení. Fakt, že ho během dvou měsíců chytili hned několikrát, nesvědčí o tom, že by se nějak zvlášť kál.

Crawford se v minulosti nechala slyšet, že vždy dbala na to, aby dětem vštípila správné morální zásady. Snad se nezdárný synek, který spolupracuje s předními značkami jako Calvin Klein nebo Dolce & Gabbana, poučil a s alkoholem v krvi za volant už nesedne.

Být to v seriálu Beverly Hills 90210, šel by Presley do léčebny anonymních alkoholiků a ještě by objížděl střední školy s programem Jsem napravený hříšník a všechno vám o tom řeknu...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:13 sobota 6. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Super
  13
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
 • Cože
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat