Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Charlotte Štiková, která přiznala závislost na drogách: Cigáro, paruka a šichta v obchodě!

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství.

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Nedávno českou veřejnost zaskočily snímky, na kterých Charlotte Štiková (27) vypadá jako feťačka. Dcera Moniky Binias (51) pak v podcastech přiznala svůj boj se závislostí na tvrdých drogách. Nyní ji fotografové Expresu zachytili v centru Prahy, kde Charlotte aktuálně maká v nejmenovaném květinářství. Během volných chvil chodila na cigaretu a lakovala si vlasy. Na hlavu si pak nasadila rudou paruku!

  O tom, že se Charlotte Štiková chytla „špatné party“ a vede velmi bouřlivý život, se v kuloárech spekulovalo už delší dobu. „Není na tom dobře, všichni jí chtějí pomoci, ale ona o to asi nestojí,“ svěřil se v nedávné minulosti zdroj Expresu, který si nepřál být jmenován.

  Před časem Expres také upozornil na její nekalý byznys, kdy na sociálních sítích nabízela značkové oblečení, ale ukázalo se, že influencerka pouze shrábla peníze a šaty mnohým zájemcům dodnes neposlala.

  V polovině dubna se do několika redakcí včetně Expres.cz dostaly šokující fotografie, na nichž Charlotte Štiková vypadá jako drogově závislá.

  Charlotte Štiková nevypadá vůbec dobře.

  Její matka Monika Binias pak přiznala, že Charlotte bojuje se závislostí na drogách.

  „Nejsme u konce. Tito lidé (drogově závislí, pozn. red.) mají období nahoru a dolů. Impuls k úplnému očištění může přijít za měsíc, za rok, ale také třeba za deset let. To nikdo neví. S tím impulsem přestat musí přijít oni sami. To nám řekl pan primář v Bohnicích. Teď máme období, kdy jdeme nahoru,“ popsala nám Binias, která si Charlotte pozvala do svého podcastu.

  Monika Binias s dcerou Charlotte

  Charlotte pak závislost na drogách přiznala také v rozhovoru pro deník Blesk , který jako první upozornil, že Štiková aktuálně pracuje v nejmenovaném květinářství v centru Prahu.

  „No, abych řekla pravdu, o trávu se nejednalo. Bylo to v klubu, kam jsem často chodila. Ze začátku to bylo ze zábavy, pak se to ale zvrhlo,“ uvedla Charlotte Štiková.

  Charlotte nyní během pracovního dne zachytili fotoreportéři Expresu. Mladší sestra Ornelly Koktové měla v tu chvíli napilno. Přenášela tabuli na ulici a uklízela v obchodě s květinami.

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství.

  Během volných chvil si v krámě lakovala vlasy a zašla si také na cigaretu.

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství.

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství.

  Na některých fotkách má na sobě Charlotte kapuci, na jiných snímcích zase rudou paruku. Podle našeho informátora, který má ke Štikové blízko, je Charlotte se svými aktuálními vlasy nespokojená a proto raději nosí paruky.

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství.

  „Své vlasy má zničené z bouřlivého životního stylu, který donedávna vedla. Ostříhala si je a nechává znovu narůst, takže nosí pořád paruky,“ uvádí zdroj Expresu, který si nepřál být jmenován.

  „Těch spouštěčů bylo víc, ale hlavní byl podle mě ten, kdy šla na operaci žaludku (podvázání, pozn. red.) a myslela si, že jí patří svět. Setkala se pak se špatnými lidmi,“ uvedla nedávno Charlottina maminka Monika Binias.

  Charlotte Štiková pracuje v centru Prahy v nejmenovaném květinářství.

  Fotogalerie

  Byla jsem první originální andílek, znovu už bych to nechtěla, řekla Peštová o své kariéře