Smutná Charlotte Štiková: Kvůli koronaviru odsouvá plastiky! Padla slova o miminku

24. ledna 2021
Matka Monika se nedávno provdala, sestra Ornella čeká třetí dítě, Charlotte Štiková (24) se tedy rozhodla, že nebude jen nečinně přihlížet a něco se svým životem také udělá. Rozjela brutální proměnu své image a avizovala, že se brzy chystá i na plastické operace. Sny o lepším zevnějšku ale rozmetala na kusy pandemie koronaviru. „Všechno budu muset tak o rok odložit,“ postěžovala si Expresu Štiková, která promluvila i o založení rodiny. Kdy bude zralá na miminko?

Denně dodržovala striktní stravu a chodila dřít do posilovny. Malovala si, že až se dostane na vysněnou váhu, podstoupí plastické operace, aby svůj zbrusu nový zevnějšek ještě zvýraznila.

„Chci docílit toho, abych se stala tím nejlepším já. Až shodím, budou možné plastické operace,“ řekla před časem Charlotte Štiková Expresu.

Pandemie koronaviru ale nečekaně několikrát změnila její plány. Nejprve jí dělala starosti zavřená fitka, s tím si ale dokázala poradit a cvičila doma. Dnes už ale dcera Moniky Binias definitivně ví, že se výsledek jejího snažení minimálně o rok zpozdí.

„Jsou samé zákazy, a jak jsou s tím ještě spojené ty plánované operace, je to prostě na houby. Mě to hrozně štve, ale bohužel to vychází tak na prosinec až leden,“ smutní Charlotte, která přiznala, že je stále na nože se svou matkou Monikou. „Nebavíme se a nemyslím, že by se k tomu nějak schylovalo,“ míní.

Charlotte Štiková ráda špulí své obří rty.

Miminko za tři roky, teď chceme štěňata

Její sestra Ornella brzy přivede na svět třetí dítě. Charlotte se nám svěřila, že s partnerem Ivkem o miminku také uvažují, ale vše má svůj čas.

„Dítě s přítelem plánujeme tak za tři roky. Teď jsme čtyři dny hlídali malého Quentina (syna Ornelly Koktové, pozn. red.) a musím říct, že to není žádná legrace, mít dítě. Na rodičovství se musíme ještě trochu připravit, přírodě se ale bránit nebudeme. Až to přijde, tak to bude,“ odhalila své plány Charlotte.

Na založení rodiny Charlotte nespěchá, ale ze všech sil se nyní snaží sehnat fenku pro svého pejska, protože by si přála štěňátka.

„Náš pejsek má skvělou povahu, a proto chceme, aby měl svoje štěňata, pořád hledáme nějakou fenku pro něho, ale pořád marně. Jestli by někdo chtěl mít s námi malá štěňátka, ať se mi ozve,“ řekla s úsměvem na tváři Štiková.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:39 pondělí 24. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 29
  • 12
  • 10
  • 8
  • 8
  • 6
Komentáře