Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Propadala na základce! Ve druháku tě vyrazili! Monika a Charlotte se hádají o vzdělání

  Nejprve se hádaly o peníze, pak o to, která z nich má větší nadváhu. Teď ale přišlo na přetřes mnohem vážnější téma! Monika Binias (48) a její dcera Charlotte Štiková (23) si tentokrát vjely do vlasů kvůli studijním (ne)úspěchům. Ta první prohlašuje, že její dítě několikrát propadlo na základní škole. „Nejmladší Štika“ ale tyto informace popírá a na maminku práskla, že na rozdíl od ní nedodělala ani střední školu. „Vyrazili ji už ve druháku,“ řekla nám Charlotte.

  Monika Štiková, která si před časem vzala mladého hokejistu Petra Biniase a od té doby už nese jméno Monika Binias, vede se svými dcerami Ornellou a Charlottou drsnou válku už delší dobu. Zejména pak s druhou jmenovanou jsou vyloženě na ostří nože. Veřejně se urážejí a vyčítají si vzhledové nedostatky. 

  „Celý den se válí v posteli, nezadržitelně kyne a nemá žádný smysl života. Zato má přetvořený celý obličej plastikami, to vše ve 24 letech, své matce dluží peníze a při odchodu ji ještě okrade,“ pálila do své dcery Monika na svém Facebooku.

  „Nemám sílu ani náladu řešit její lži, co píše. Se zlým člověkem je těžké se dohadovat o pravdě. Každý ve Štikách (televizní pořad, ve kterém se představila rodina Štikových, pozn. red.) sám viděl, jaká ona je. Bude hodně vtipné, až za nějakou dobu se bude chovat stejně třeba k nové tchyni, tak jako k naší babičce a vlastně všem ostatním členům rodiny. To budou teprve koukat, jaká doopravdy je,“ reagovala poté Charlotte.

  A tím jejich válka ani omylem nekončí!

  Monika Binias redaktorovi Expresu nově prozradila velice zajímavé informace o své dceři. „Několikrát propadla na základní škole,“ řekla Monika velmi rozzuřeným tónem.

  Když jsme poté kontaktovali Charlottu, ta své školní (ne)úspěchy okamžitě vyvrátila.

  „Samozřejmě že to není pravda. Chodila jsem na ZŠ Na Dlouhém lánu a nikdy jsem nepropadla. Matka teď akorát kope kolem sebe, když vyšla pravda o autobusákovi,“ řekla nám Charlotte, která narážela na to, že Moničin novomanžel Petr Binias si v Německu údajně našel brigádu jako řidič autobusu městské hromadné dopravy.

  Sám Petr Binias ale tyto spekulace Expresu popřel.

  „Vždyť já nemám ani řidičský průkaz na autobus, takže bych tuto práci vykonávat nemohl,“ řekl nám Binias.

  Charlotte ale nesouhlasí.

  „Vím o tom, že lidem vyprávěl, že řídí autobus, aby si vydělal peníze navíc. Nepřizná to, protože se za to stydí, přitom je to naprosto normální práce,“ sdělila nám Charlotte, která Biniase evidentně nemůže vystát. V minulosti už ho nazvala zlým a falešným člověkem.

  Charlotte: Matku ve druháku vyhodili, neumí napsat ani moje jméno!

  Charlotte Štikové se očividně velmi dotklo, že o ní matka mluvila jako o velmi špatné žákyni, a redaktorovi Expresu prozradila, jakými „studijními úspěchy“ se může pochlubit právě Monika.

  „Na rozdíl od ní mám alespoň střední školu. Ona ji nedodělala, i když všude tvrdí, že ano. Vyhodili ji ve druháku,“ řekla nám Charlotte, která evidentně se svou matkou spory ukončit nehodlá.

  Že by Charlotte na základní škole propadala, v rozhovoru pro Expres.cz vyloučil i její otec Michal Štika. „To vůbec není pravda, ta Monika už opravdu asi není normální,“ řekl nám exmanžel Moniky Binias.

  Charlotte Štiková vystrkuje svůj drsný jazýček.

  Charlotte Štiková vystrkuje svůj drsný jazýček.

  Každopádně o tom, že Monika Binias nejspíše nebyla zrovna pilná studentka, svědčí výše zmíněný facebookový status, kde se to jen hemžilo chybami. 

  Monika dokonce nezvládla ani napsat správně jméno své dcery. Místo Charlotte napsala „Charllote“, a i když ji na to několik lidí upozornilo, chybu neopravila.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz