Štiková Expresu přiznala rozchod: Byli jsme více kamarádi než milenci! Chci si užívat

15. března
Nadbytečné kilogramy mizí z jejího těla rychlostí blesku. Kromě tuků se ale Charlotte Štiková (25) nově „zbavila“ i svého přítele Ivka! Dcera Moniky Binias (49) Expresu vysvětlila, co stálo za nečekaným krachem dříve fungujícího vztahu. „Už to mezi námi bylo spíše na kamarádské bázi než na té milenecké,“ řekla nám Štiková, která neustále dře na své figuře.

Na svém instagramovém profilu Charlotte Štiková pravidelně informuje o radikální proměně svého těla, kterou před časem zahájila. Velmi ráda se fanouškům chlubí tím, kolik už dokázala zhubnout. 

Nyní ale na sociální síti naznačila rozchod s přítelem Ivkem, s nímž ještě nedávno plánovala založení rodiny. Expresu Charlotte krach vztahu skutečně potvrdila.

„Ano, rozešli jsme se. Už to mezi námi bylo spíše na kamarádské bázi než na té milenecké,“ vysvětlila důvod rozchodu Štiková.

„Rozešli jsme se ale v dobrém, nejsme nijak rozhádaní,“ dodala Charlotte, která by se novému vztahu jistě nebránila.

„To nechávám osudu, teď si hlavně užívám,“ svěřila se Expresu s úsměvem dcera Moniky Binias.

Charlotte Štiková

Kromě užívání si života Charlotte plánuje pochopitelně ještě více zatočit s nadbytečnými kilogramy. Před několika měsíci si naplánovala zmenšení prsou a také nám popsala nový fígl, který jí pomáhá v hubnutí.

Chodím do takové mrazicí komůrky, kde mi to zmrazí tuky a ony se pak rychleji spalují. Mám super výsledky za krátkou dobu. Je ideální to podstoupit třeba dva týdny před dovolenou, pak je člověk hned hubenější,“ popsala nedávno Charlotte, která o nápadníky jistě nebude mít nouzi.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:05 středa 13. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 30
  • 7
  • 7
  • 5
  • 3
  • 3
Komentáře