jít naiDNES.cz

Charlotte Štiková vrací úder kritikům: Pche, kdo z vás má vlastní pořad?

Netrpí trémou, zato sebevědomí má vysoké jako Kilimandžáro. Charlotte Štiková (21) je prostě dítě štěstěny a už se vůbec nedivíme, že jí tolik lidí nepřeje a závidí. Vedle ní totiž všichni blednou a stávají se docela nicotnými. „Špatné ohlasy nechápu, jsou mimo,“ vzkazuje kritikům.

Zapomeňte na to, že mladší sestru Ornelly Koktové někdy uvidíte za kasou nebo v továrně na knoflíky v rámci třísměnného provozu. Pro „obyčejnou“ práci se jednoduše nenarodila. To je prostě fakt. Stejně jako se nikdy nesvezete po opravené D1.

„Co nového chystám? To neprozradím! Každopádně slávu si zatím moc neuvědomuju. Ale vlastně jo, někdo mi třeba říká, že nejsme hvězdy, ale kdo má vlastní pořad? Která rodina to má?“ ptá se Charlotte, jíž je líto lidí, kteří pochybují nad jejím umem a talentem.

Koupili si televizi kvůli nám

„Na diskuze sice koukám, ale co je mi do nich, vždyť je tam hodně i hezkých ohlasů. Někteří mí kamarádi si dokonce kvůli tomu, že jsme měli vlastní pořad, koupili televizi, kterou do té doby neměli,“ překvapila Štiková na křtu svého klipu se Sámerem Issou, kam dorazil i její tatínek Michal a maminka Monika.

Charlotte Štiková se vítala se svým otcem.

Charlotte Štiková se vítala se svým otcem.

„Trému jsem neměla. Jako malá jsem si zpívala u mámy v autě a ona mě ve finále přesvědčila, že je to pěkný, že bych měla něco zkusit, tak jsme se pak domluvili se Sámerem,“ uzavřela. 

Jediné, co ji mrzelo, že nemohl přijít její přítel. Zároveň však dodala, že nezpívala naposledy. Takže se rozhodně máme na co těšit.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:20 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  59
 • Haha
  32
 • Tvl
  19
 • Super
  13
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat