Charlotte Gottová na Korfu: Září ve žlutých šatech, na podzim chystá překvapení

  17:30
Mladá zpěvačka tráví prázdniny s maminkou Ivanou a sestrou Nellou

Mladá zpěvačka tráví prázdniny s maminkou Ivanou a sestrou Nelly. | foto: Archiv CHGExpres.cz

Dcera Karla Gotta Charlotte Ella (19) si užívá rodinnou dovolenou na řeckém Korfu, kde ji doprovází maminka Ivana a sestra Nelly. Podle našich zdrojů se na podzim chystá na vlastní hudební kariéru a připravuje novou píseň.

Další půvabné snímky z dovolené sdílela Charlotte Ella Gottová na sociálních sítích. Na fotografiích je zachycena v dlouhých žlutých šatech, které se ve večerním slunci lehce vlní kolem její postavy. Atmosféra kamenného dvora, olivovníků a teplého světla dává snímkům téměř filmovou náladu. Charlotte působí uvolněně, jemně a přirozeně.

Jen před pár dny oznámila Ivana Gottová zásadní rozhodnutí. Po pěti letech intenzivní práce zastavuje projekt Villa Gott, který byl věnován odkazu Karla Gotta. Důvodem jsou zdravotní komplikace a vyčerpání. „Ivana mnoho let věnovala Karlovi jak za jeho života, tak i po něm. Došly jí síly a uvědomila si, že musí žít pro své dcery a pro sebe. Holky jí samy radily, aby se začala soustředit víc na vlastní život,“ sdělil náš zdroj.

A právě o dcery teď bude mít Ivana víc prostoru pečovat. Mladší Nelly úspěšně studuje a připravuje se na další kroky v rámci vzdělání. Charlotte se naopak vydává cestou umění. Talent, který zdědila po otci, se rozhodla naplno rozvíjet. Na podzim by prý měla vydat svůj první singl a tím zahájit vlastní hudební dráhu.

Charlotte Ella, která letos oslavila devatenácté narozeniny, vstoupila do povědomí veřejnosti už v roce 2019, kdy po boku otce nazpívala dojemný duet Srdce nehasnou. Byla třetí dcerou Karla Gotta, a i když jí dnes fanoušci často připomínají, jak moc je tátovi podobná, mladá zpěvačka chce jít vlastní cestou. Nechce být závislá jen na slavném jménu, ale budovat kariéru krok po kroku.

Studuje, věnuje se zpěvu, tanci i herectví, hraje na klavír a její umělecké ambice jsou stále silnější. Přestože Karel Gott nebyl zpočátku nakloněn tomu, aby se Charlottka vydala na hudební dráhu, jeho odkaz jí dnes otevírá dveře a ona se snaží dokázat, že stojí na vlastním talentu.

Na Korfu působí Charlotte sebevědomě a klidně. Její letní fotografie nejsou jen vzpomínkou na rodinnou dovolenou, ale i symbolem nového začátku pro ni i pro její maminku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:30 úterý 23. prosince 2025. Anketa je uzavřena.

  • 212
  • 62
  • 43
  • 38
  • 15
  • 8
Vstoupit do diskuse (1 příspěvek)
Vezmeme vás na titulní stranu

Matt Field pro Expres: Češi mi budou chybět nejvíc, jsem tu jako doma, slovo „vole“ se ani nedá popsat