Bouřlivák Sheen se znovu nadechl: Po boku dcery Sam byl zase za šviháka!

10. srpna 2019
Hollywoodský bouřlivák Charlie Sheen (53) po dlouhé době opět zažívá šťastné období. Ještě před pár měsíci vypadal jako vetchý stařík, který „zchroml“ pod tíhou nezřízeného života. Krizi, zdá se, zažehnal, jak je patrné ze snímků, na nichž ho dcera Sam doprovází do nemocnice v Beverly Hills.

Ještě na jaře byl Charlie Sheen k poznání. Propadlá tvář, zbědovaný výraz, po pověstné jiskře v oku by se člověk sháněl marně. Následkem nezřízeného života a nemoci, kterou trpí, vypadal slavný herec jako stařík, jehož byste pustili v tramvaji sednout.

Stačilo pár měsíců a všechno je jinak. Herec zřejmě dal na rady lékařů, od základů změnil svůj život a je na něho zase mnohem veselejší pohled než na festivalu Coachella, kam si v dubnu vyrazil s dcerou Sam!

Shodou okolností také s ní před pár dny vyrazil do nemocnice v Beverly Hills. Sheen byl ve velmi dobrém rozmaru, dokonce se pozdravil s fotografy, které by jindy poslal pár nevybíravými slovy do patřičných míst.

Při pohledu na jednu z jeho dcer není divu, že se nesl jako páv. Jako otec má být na co pyšný. Sam, kterou má herec z manželství s herečkou Denise Richards, vyrostla do krásy a mohla by se z fleku život jako modelka, podobně jako její slavná matka. 

„S Charliem je to pořád nahoru a dolů, přesto tu pro něj vždycky budu. Věřím, že už jsme se přes naši minulost přenesli. Vždy to bude v životě lepší i horší, ale já chci udržet vzájemný mír,“ pronesla herečka před časem s tím, že chce s otcem svých dcer a bývalým manželem dobře vycházet.

Nezbývá než doufat, že si Sam v budoucnu nenajde takového proutníka, jakým byl její otec, který naposledy zazářil v komediálním seriálu Dva a půl chlapa.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:42 neděle 8. prosince 2019. Anketa je uzavřena.

  • 45
  • 15
  • 14
  • 13
  • 13
  • 13
Komentáře