Chantal Poullain ze zásnub syna není příliš nadšená: Snad jim to vyjde!

26. ledna 2017
Zanedlouho se Chantal Pouillain (60) stane tchyní, o svatbě svého syna ale zatím nechce moc slyšet. Přestože si Vladimír Polívka myslí, že našel tu pravou a raduje se, herečka upozorňuje na různá úskalí. Že by z ní mluvila vlastní zkušenost?

Herečka s francouzským původem Chantal Poullain brzy uvidí svého jediného syna před oltářem. Mladý Vladimír Polívka totiž před časem poklekl před svou přítelkyní Karolínou Krézlovou.

Že by však zářila štěstím a na velký den svého syna se těšila, se ale říct nedá. Jakmile jsme totiž zabrousili k tématu svatba, byla velmi odtažitá a nesdílná.

„Co bych si o tom měla myslet? Je to zřejmě správné rozhodnutí,“ řekla nám na křtu svého nového alba, které je nabité jejím milovaným šansonem, zaraženě. A jedním dechem dodala: „No snad jim to vyjde. Uvidíme.“

Jako by herečka už předem věděla, že manželství nedopadne dobře.

Možná, že pouze čerpala z vlastních zkušeností. Její manželství s Bolkem Polívkou se totiž rozpadlo po patnácti letech, kdy se manželé ocitli v krizi a neměli si pomalu ani co říct.

Šansonové zpěvačce také nemusí být po chuti synova snoubenka, o které v showbyznysu kolovalo hned několik drbů. Mladá Karolína totiž prošla postelí Jaro Slávika, Sámera Issy nebo známého běžce Usaina Bolta.

Není se proto co divit, že by se mohla Poullain zdát nevhodnou adeptkou na nevěstu pro jejího jediného a milovaného syna.

Ten mimo jiné nedorazil ani na matčin křest, přestože tam nechyběl snad nikdo, kdo pro usměvavou blondýnku něco znamená. Že by mu snad svůj názor řekla maminka i osobně?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:37 pátek 26. května 2017. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 9
  • 7
  • 7
  • 7
  • 6
Komentáře