Nestárnoucí Chantal byla ozdobou premiéry vedle svého syna Vladimíra

Chantal Poullain i synovi Vladimírovi to náramně slušelo. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Tady se podoba opravdu nezapře. Vladimír Polívka (29) je pohledný po své krásné francouzské matce Chantal Poullain (62) a je na něm vidět, jak mužní. Oba dva dorazili na premiéru filmu Skleněný pokoj, v němž si mladý Polívka zahrál, a vedle sebe vypadali skvěle.

Vladimír Polívka vyrazil na úterní premiéru filmu Skleněný pokoj, kde si zahrál jednu z rolí například po boku Karla Rodena. Vzal s sebou i pyšnou maminku Chantal Poullain a tahle dvojice ostudu červenému koberci rozhodně neudělala.

Vladimír v sobě nezapře francouzský šarm, který po své matce zdědil, s trochou toho Bolkova darebáctví. Kromě toho mu to opravdu slušelo.

Za daleko větší úkaz považujeme Chantal, která sice překročila šedesátku, na šarmu a kráse jí to ale vůbec neubírá!

Chantal Poullain patří stále mezi nejkrásnější ženy našeho showbyznysu a to jí...

Chantal Poullain patří stále mezi nejkrásnější ženy našeho showbyznysu a to jí je přes šedesát!

Herečka byla odjakživa krásná, na druhou stranu ve třiceti letech je krásná téměř každá žena. Být ale ozdobou slavnostních akcí po šedesátce? 

Je až neuvěřitelné, že bývalá manželka Bolka Polívky Chantal Poullain vypadá...

Je až neuvěřitelné, že bývalá manželka Bolka Polívky Chantal Poullain vypadá stále tak skvěle. Syn Vladimír její krásu zdědil.

To už vyžaduje pořádnou genetickou výbavu, notnou dávku nehynoucího optimismu a umění být spokojený. Jsou totiž věci, které make-upem neskryjete.

Anebo je to prostě jen to nedostižné kouzlo Francouzek.

Komentáře