jít naiDNES.cz

Výnosný podnik šarmantní Chantal: Poullain jde z reklamy do reklamy

Chantal Poullain jde z reklamy do reklamy. Propagovala auta, zmrzlinu, pánve i plísňový sýr. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Chantal Poullain (62) si na nedostatek hereckých příležitostí nemůže stěžovat. V jejím případě nejde ani tak o role ve filmech a seriálech, ale spíše o ty v reklamní branži. Ty ve finále vynesou mnohem více než prkna, která znamenají svět.

Automobily, žehličky, pánve, zmrzlina nebo třeba sýry. Chantal Poullain sice někteří lidé vyčítají, že se ani za třicet let v Česku nenaučila obstojně česky, ona sama si z toho nic nedělá, naopak mistrně využívá „exotičnosti“, která jí otevírá dveře k řadě reklamních kontraktů.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje ředitelku nemocnice a – jak jinak – rodilou Francouzku, reklamní spolupráce v zásadě neodmítá. Dobře totiž ví, že jsou velmi vítaným zdrojem finančních prostředků, které se vždycky hodí. Navíc se snaží vybírat s citem, a tak nedělá reklamu na úplně všechno, tak jako někteří její kolegové, kteří neznají míru.

Těžko říct, jak moc je z jejích počinů nadšený její syn Vladimír Polívka, který velmi otevřeně vystupuje proti Miloši Zemanovi i Andreji Babišovi.

„Ty svině nás chtějí rozdělit. A docela se jim to skoro podařilo. Ale tenhle rok po celé zemi je jasný důkaz toho, že jsme hrdý národ a že se nenecháme rozdělit tady tím hovadem ani tím druhým. Tady je tisíc lidí. Výborně. Takže na Letné bude 26. června tři sta tisíc lidí, další rok tam bude pět set tisíc lidí, a až se definitivně nase*eme, půjdeme na ten Hrad,“ rozohnil se na demonstraci Milion chvilek pro demokracii mladý herec.

Chantal Poullain dělá mimo jiné i reklamu na sýr z mlékárny Olma, jež je dceřinou společností koncernu patřícímu premiérovi.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 21. listopadu 2019, svátek má Albert
EXPRES

jít naiDNES.cz