jít naiDNES.cz

Říkala mi, že ji zastřelí! Řanda líčí temnou minulost vztahu s Pletánkovou

Řanda podle svých slov podal na Zdeňka Holíka trestní oznámení. Tina Pletánková se mu za to prý mstí. | foto: Profimedia.cz

Zatímco Tina Pletánková tvrdí, že ji její expartner Čestmír Řanda mladší zahlcuje vulgárními zprávami a vyhrožuje jí, podle něj je všechno jinak. Za oběť považuje sám sebe a tvrdí, že vyhrožováno je jemu samotnému. Dokonce již podal i trestní oznámení a reakce Pletánkové je podle něj jenom reakcí na jeho obranu!

Je Čestmír Řanda tyran se sklony ke stalkingu, nebo se on sám stal obětí nebezpečného vyhrožování? Ačkoliv Tina Pletánková tvrdí, že jí vyhrožoval, on se brání s tím, že je to nesmysl. „Celou dobu našeho vztahu na mě útočil její bývalý partner, se kterým má dítě. Psal mi SMS zprávy ve smyslu, že kdykoliv bude chtít, zajde za námi, a že o mně toho ví víc než dost,“ tvrdí Řanda.

Podle toho se Pletánková měla obávat, že ublíží i jí. „Ještě v době, když jsme byli spolu, prodala Tina pozemek, na který si dělal nárok i otec jejího dítěte. Měla obavy, co se stane, až se to dozví. Říkala mi, že ji zastřelí,“ šokoval nás Řanda, který se sám se svým sokem dostal do křížku.

A to před několika týdny. „Já jsem 22. února v Luxoru křtil knížku a on tam přišel a začal mi vyhrožovat. Vyhodil jsem ho odtamtud a čtyři dny poté jsem na j podal trestní oznámení za nebezpečné vyhrožování, nebezpečné pronásledování a další trestní činy,říká Řanda, který popírá, že by Pletánkovou stalkoval.

Ode mě dostala jenom pohled ke svým narozeninám a Vánocům. Ona mi naopak ještě v prosinci psala v noci pološílené básničky,“ uzavřel.

Rosnička Pletánková se dala dohromady s hercem Řandou v roce 2016. Syn slavného československého herce měl za sebou manželství s kolegyní Reginou Řandovou, které skončilo rozvodem, tahanicí o dítě a nakonec rokem v base za neplacení výživného.

Za začátku byl vztah Pletánkové a Řandy idylický a mluvilo se o svatbě. „Máme devět měsíců známosti a společného soužití a docela nám to klape. Uvidíme, jaké bude naše další vzájemné pokračování,“ pochvalovala si tehdy partnerskou souhru Pletánková. Vše nakonec dopadlo jinak a bývalí milenci si dnes nemohou přijít na jméno a vzájemně se obviňují přes právníky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:51 14. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Trapas
  18
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
 • Super
  6
Komentáře