jít naiDNES.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Čestmír Řanda sbalil mladší kopii Tiny Pletánkové. | foto: Profimedia.cz

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se zúčastnili křtu knížky Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh. Právě tam se v minulosti trestaný herec objevil po delším čase na veřejnosti a přítomní se nestačili divit. Po jeho boku stála mladší kopie jeho expartnerky!

Rozchod Tiny Pletánkové a Čestmíra Řandy mladšího nebyl zrovna nejklidnější. Zatímco ona tvrdí, že jí Řanda po rozchodu nejenže vyhrožoval, ale měl jí i zasílat sprosté maily, ani on se na účet své expartnerky nevyjadřoval nikterak pozitivně. Dokonce Expresu sdělil, že Pletánková měla mít tak mizerné hygienické návyky, že se například neměla dlouhé dny koupat.

Ačkoliv jejich vzájemné útoky naznačují, že se tito dva již exmilenci k sobě nikdy nevrátí, partnery si vybírají podle stejného mustru. Zatímco Pletánková se před časem objevila po boku muže, který svou vizáží připomínal mladšího Řandu, syn slavného otce nezůstal pozadu. Právě na již zmíněném křtu se objevil po boku krásné blondýnky, která vizáží připomínala Pletánkovou.

Ta to ale nebyla. Řanda se cukroval s novou přítelkyní, se kterou ho nejspíš pojí vášeň pro posilování. Mladá kráska, která se jmenuje Míša, je fitness trenérkou.

Tak jsme zvědaví, jak dlouho jim vztah vydrží a zda i ona bude mít s Řandou podobné zkušenosti jako Pletánková. To ale ukáže až čas. Zatím působí jako dvě hrdličky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:43 13. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Super
  11
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat