jít naiDNES.cz

Řanda pro Expres: Z Tiny roste druhá Bartošová, nemyje se a nepracuje!

Čestmír Řanda promluvil o problémech s Pletánkovou. | foto: Profimedia.cz

Bývalá rosnička Tina Pletánková (48) pro server Blesk.cz promluvila o problémech s bývalým partnerem Čestmírem Řandou ml. (58), který ji má dle její výpovědi zahlcovat vulgárními zprávami a vyhrožovat jí. Situace došla dokonce tak daleko, že Pletánková na bývalou lásku podala trestní oznámení. Řanda se nám nyní k celému sporu Expres.cz vyjádřil.

Bývalá rosnička Tina Pletánková si v rozhovoru pro server Blesk.cz nebrala se svým bývalým partnerem Čestmírem Řandou žádné servítky. Promluvila o tom, že ji má atakovat drsnými zprávami, ve kterých nechybí vulgarismy, urážky a výhrůžky.

„Mám ho na všech komunikačních kanálech zablokovaného a stejně začal všude šířit pomluvy, snůšky lží a blábolů. Píše i sousedům v mém bydlišti, obvolává je a obtěžuje, nově se objevily i anonymy,“ popisuje svou situaci v rozhovoru Pletánková, která prý byla kvůli neúnosnosti situace nucena zajít na policii. 

Redakce Expres.cz proto kontaktovala Řandu, aby se k celé věci vyjádřil i on. Ten popřel, že by Pletánkovou obtěžoval. „Od 12. prosince jsem ve Švédsku a byl jsem tady i celé září. Od Tiny jsem se odstěhoval 2. června, protože to zkrátka nešlo vydržet,“ řekl na svou obranu v úvodu Řanda s tím, že rozhodně není pro svou bývalou lásku nebezpečím.

„Tina Pletánková je jedna velká mediální bublina. Její stav není dobrý. Přes rok chodí k psychiatričce. Nevím, jestli na to bere nějaké léky, ale dlouhodobě na ni doléhaly problémy,“ odkryl dále Řanda, že Pletánková není podle něj psychicky v pořádku.

V roce 2016 působili jako spokojený pár.

V roce 2016 působili jako spokojený pár.

Důvodem má být extrémní nespokojenost se svým životem a především problémy s prací. „Neměla žádnou pořádnou práci. A problém byl, že ještě v jednu odpoledne neměla vyčištěné zuby, tři dny se neumyla a já jsem jí to musel připomínat. V neustálém nepořádku se mimochodem také nedalo žít,“ uvedl také jeden z důvodů jejich rozchodu.

„Tina je v mnoha směrech bezvadná holka, ale jak mi sama řekla, nikdy přede mnou vlastně nežila. Podle mě z ale ní roste druhá Bartošová,“ říká Řanda.

Když už o se něm bývalá partnerka rozhodla mluvit špatně, měla by si zamést před vlastním prahem. Co se týče vulgárních a agresivních zpráv, žádné Řanda podle svých slov neposílal. „Letos ode mě dostala jenom pohled ke svým narozeninám a předtím pohled k Vánocům. To je vše. Můžu říct jedinou věc, a to, že je mi líto,“ uzavřel.

Řanda již v minulosti řešil problémy s manželkou Reginou. Ta na něj také tenkrát podala řadu trestních oznámení, přičemž za mříže se nakonec dostal kvůli neplacení alimentů na syna, kterému je v současnosti 25 let. Část trestu si herec odpykal v roce 2010 a část až v roce 2015.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:09 12. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  73
 • Haha
  21
 • Super
  15
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat