Raper Řezník popravil Slavíka: Zm*di, dlužíte mi kilo! Lituji všechny, kdo se dívali

Drsný raper Řezník stále nemůže Slavíkům přijít na jméno. Živý přenos, který je označován za jednu z největší akcí českého showbyznysu, letos odmítl sledovat a Expresu vysvětlil, proč se tak rozhodl.

Podle Martina Pohla alias Řezníka, který se věnuje hudebnímu stylu horrorcore a jeho texty jsou plné násilí, bylo v sobotu mnoho zajímavějších věcí ke sledování než zrovna vyčpělá soutěž, kterou podle něj je Český slavík Mattoni.

„Letos jsem se radši místo Slavíků díval na dokument o průmyslovém zpracování šunkové pěny, bylo to mnohem větší drama,“ svěřil se Expresu Řezník

Tím ale kritika populárních Slavíků neskončila. Řezník se nebál drsnějších slov. „Je to už desetiletí vyčpělá soutěž. Přehlídka zm*dů řekl bych! Michal David, který kvůli mně vracel slavíky, už tam zase nadšeně mlátil do vyplých kláves,“ soptil raper.

Podle Řezníka bylo ale největším trapasem letošních Slavíků to, že byl vyloučen zpěvák skupiny Sabaton Joakim Brodén, protože je napůl cizinec. „Ale Miro Žbiro nevadí, jenom aby Karel Gott mohl před smrtí dostat ještě posledního slavíka,“ říká dále Řezník, který jednoduše řečeno nechápe, jak někdo letošní Slavíky mohl sledovat.

„Musela to být ztráta času a lituji každého, kdo to podstoupil,“ dodal Řezník a organizátorům Českého slavíka ještě vzkázal: „Dlužíte mi kilo!“

Široká veřejnost zná rapera Řezníka ze dvou důvodů. Prvním jsou jeho brutální texty a druhým jeho „incident“ z roku 2013. Tehdy byl blízko k vítězství v kategorii Hvězda internetu, ovšem z nepochopitelných důvodů byl vyškrtnut.

Cenu pro Hvězdu internetu a s ní spojenou hodnotu 100 tisíc korun si přišel převzít Johny Machette, který by jinak skončil na druhém místě. Rapera Řezníka rozhodnutí natolik vytočilo, že složil několik diss tracků, kde si ostře sledovanou soutěž vzal na paškál.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:59 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  278
 • Haha
  19
 • Trapas
  17
 • Tvl
  14
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat