Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Největší pařmen Dyk, Puhajková s chlapcem, rozverný Tofi s Kalousovou: Takhle řádili slavní

  Divoká i něžná afterparty Slavíků. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Na letošním Českém slavíku jako již tradičně nebyla nouze o pořádnou zábavu, nicméně ty nejpikantnější momenty nastávají až poté, co zhasnou televizní kamery. O největší pařbu se postaral Stříbrný slavík Vojta Dyk (38), který si do karlínského divadla přinesl vlastní hruškovici. Na afterparty se skvěle bavili i další známé osobnosti.

  Už během přímého přenosu se postaral o velkolepý mejdan muzikant Vojta Dyk, který si z galavečera znovu odnesl stříbrného Slavíka. Rozjařený zpěvák vytáhl ze svého saka obří placatku, která prý obsahovala domácí hruškovici.

  Svoji obhajobu druhého místa ale neslavil sám a začal rozlévat i ostatním kolegům z branže. Panáka neodmítli například Richard Krajčo nebo Marek Ztracený. Všichni tři ocenění zpěváci si slavnostně přiťukli. Nechyběly ani jejich drahé polovičky.

  Mejdan Vojty Dyka.

  Jeho manželka, herečka Tatiana Dyková, pro změnu nalévala gin.

  Vojta Dyk a Tatiana Dyková si přinesli vlastní alkohol.

  Na afterparty se skvěle bavila také bývalka Kazmy Andrea Kalousová, která odcházela domů jako jedna z posledních. Během večera jí dělal společnost někdejší sexsymbol Sagvan Tofi.

  Sagvan Tofi a Andrea Kalousová na baru.

  Zatímco Lucie Borhyová odjela jako poslušná dáma domů, její věrný parťák Rey Koranteng si užíval přítomnost neznámé blondýnky.

  Rey Koranteng s neznámou blondýnkou

  S výbornou náladou odcházel domů Jaromír Soukup. Přestože byl mediální magnát opět terčem vtípků moderátorského dua Sokol Háma, po celý večer sršel pozitivní náladou, a jak se zdá, náramně se odreagoval.

  Jaromír Soukup

  V dobrém rozmaru byly také Emma Smetana s Innou Puhajkovou. Přestože obě krásky na galavečeru vypadaly jako elegantní dámy, nezapřely v sobě ani rebelského ducha.

  Inna Puhajková a Emma Smetana

  Čerstvě zamilovaná sporťačka se navíc během večera nedokázala odtrhnout od svého milého. S o osm let mladším zpěvákem Adamem Janotou si vyměňovala něžné doteky i pohledy.

  Inna Puhajková a Adam Janota

  Na další momenty z povedené párty po galavečeru Český slavík 2023 se podívejte v galerii.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...