Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Slavíci na bílo: Lounová poprvé nenalíčená, po Bendigovi hodili pytel mouky

  Český slavík 2023: Moučný atentát na Jana Bendiga | foto: Herminapress

  Už dnes večer budou v anketě Český slavík vyhlášeny nejoblíbenější hudební hvězdy Česka. Velkolepou show i tentokrát moderuje osvědčený tandem Ondřej Sokol (52) a Aleš Háma (50). Slavnostní událost ještě ani nezačala a už byl na světě nejeden skandál. Po Janu Bendigovi (29) který si dal na outfitu hodně záležet, někdo z davu hodil pytel mouky. Uklízecí četa měla co dělat, aby do začátku přenosu dala červený koberec do pucu.

  Ještě než celá sláva začala, bylo před Forem Karlín hodně rušno. Ani ne tak kvůli zástupům hvězd, kterých organizátoři pozvali opravdu dost, ale kvůli bílému prášku. Hlavním aktérem se proti své vůli stal Jan Bendig, který dorazil ve velmi rafinovaném kostýmu.

  Český slavík 2023: Jan Bendig

  Český slavík 2023: Po Janu Bendigovi hodili pytel mouky.

  Český slavík 2023: Po Bendigovi měl mouku hodit tento výtečník.

  Bohužel ne všem se zřejmě zalíbil, a tak při pózování na červeném koberci na zpěváka jeden z přihlížejících hodil pytlík s moukou. Zaskočený Jan měl co dělat, aby se dal do začátku show trochu do pořádku.

  Český slavík 2023: Uklízecí četa vysává mouku, kterou neznámý výtečník hodil po Janu Bendigovi.

  To samé platilo i pro uklízecí četu, která musela vyluxovat červený koberec, který rázem vypadal, jako by na něm řádil mexický drogový kartel.

  To samé platilo i pro uklízecí četu, která musela vyluxovat červený koberec, který rázem vypadal, jako by na něm řádil mexický drogový kartel.

  Mezi prvními do Karlína dorazili Marpo, Marie Rottrová, Jiří Korn i Markéta Konvičková. Pospíšily si i Dara Rolins a Tereza Mátlová. Olga Lounová tentokrát překvapila nejen outfitem odkazujícím k její milované rallye, ale i tím, že přišla nenalíčená. A slušelo jí to i tak!

  Český slavík 2023: Olga Lounová vsadila na hodně zajímavý outfit.

  Jednou z předávajících na Slavících má být Jiřina Bohdalová. Herečka se vrátila odpočatá a opálená po dovolené na Kanárských ostrovech, kde byla v minulých dnech s dcerou Simonou Stašovou. Že je ve skvělé formě, dokázala už na pondělním křtu nové desky Michala Davida, kde se také objevila.

  Český slavík 2023: Dara Rolins

  Český slavík 2023: Tereza Mátlová

  Tvůrci ankety pro letošní ročník připravili novou vizuální identitu včetně zbrusu nového loga. Během přenosu budeme vzpomínat na Vaša Patejdla a Yvonne Přenosilovou, kteří nedávno zemřeli. Na programu se také můžete těšit na vystoupení umělců jako jsou Chinaski, Vojtěch Dyk, Ben Cristovao a David Koller v duetu.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...