5 ostudných failů Českého slavíka: Čím se letošní anketa zapíše do historie?

27. listopadu 2017

Čím se zapsal do historie Český slavík 2017? | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Vyhlašování ankety Český slavík 2017 se letos nese ve velmi kritickém duchu. Od začátku do konce přenos provázel jeden fail za druhým, počínaje Sokolovým moderátorským harakiri přes Kazmu po manipulaci s hlasy pro Tomáše Ortela. Jak si bude veřejnost pamatovat Českého slavíka v pěti bodech?
1/6

Moderátorské harakiri

Ondřej Sokol pojal podezření, že jeho moderátorské výstupy v show Tvoje tvář má známý hlas je třeba přenést na vyšší level. Sobotní přímý přenos z vyhlášení ankety Český slavík 2017 se tedy nesl v duchu nedůstojného plkání, vulgarismů, akrobatických kousků a vtipů bez pointy, kterým logicky nikdo nerozuměl. 

Mnozí vidí v Sokolově chování snahu napodobit moderátorské manévry Patricka Neila Harrise, představitele Barneyho Stinsona ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který se kromě herectví věnuje právě uvádění těch nejprestižnějších událostí Hollywoodu.

Ondřej Sokol během moderování Českého slavíka

Ještě minulý rok pomáhal Sokolovi se scénářem Libor Bouček, letos si však Ondřej připravoval vtípky sám a bohužel to podle toho také vypadalo. 

„Budu blinkat,“ hlásil Sokol, když si Lucie Bílá přebírala Zlatého slavíka.

Vykřikovat při přebírání Zlatého slavíka Lucie Bílé „chce se mi blinkat“, beztrestně během přenosu užívat vulgarismy jako „do prdele“, dělat vozembouchy a střílet fóry, kterým se nikdo nesměje, to opravdu není ta správná cesta, jak Českému slavíku navrátit úroveň. 

1/6
Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:36 úterý 27. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 208
  • 25
  • 22
  • 18
  • 11
  • 11
Komentáře