jít naiDNES.cz

5 ostudných failů Českého slavíka: Čím se letošní anketa zapíše do historie?

Vyhlašování ankety Český slavík 2017 se letos nese ve velmi kritickém duchu. Od začátku do konce přenos provázel jeden fail za druhým, počínaje Sokolovým moderátorským harakiri přes Kazmu po manipulaci s hlasy pro Tomáše Ortela. Jak si bude veřejnost pamatovat Českého slavíka v pěti bodech?
Tereza Kosařová Expres.cz
  18:36
1/6

Moderátorské harakiri

Ondřej Sokol pojal podezření, že jeho moderátorské výstupy v show Tvoje tvář má známý hlas je třeba přenést na vyšší level. Sobotní přímý přenos z vyhlášení ankety Český slavík 2017 se tedy nesl v duchu nedůstojného plkání, vulgarismů, akrobatických kousků a vtipů bez pointy, kterým logicky nikdo nerozuměl. 

Mnozí vidí v Sokolově chování snahu napodobit moderátorské manévry Patricka Neila Harrise, představitele Barneyho Stinsona ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který se kromě herectví věnuje právě uvádění těch nejprestižnějších událostí Hollywoodu.

Ondřej Sokol během moderování Českého slavíka

Ondřej Sokol během moderování Českého slavíka

Ještě minulý rok pomáhal Sokolovi se scénářem Libor Bouček, letos si však Ondřej připravoval vtípky sám a bohužel to podle toho také vypadalo. 

„Budu blinkat,“ hlásil Sokol, když si Lucie Bílá přebírala Zlatého slavíka.

„Budu blinkat,“ hlásil Sokol, když si Lucie Bílá přebírala Zlatého slavíka.

Vykřikovat při přebírání Zlatého slavíka Lucie Bílé „chce se mi blinkat“, beztrestně během přenosu užívat vulgarismy jako „do prdele“, dělat vozembouchy a střílet fóry, kterým se nikdo nesměje, to opravdu není ta správná cesta, jak Českému slavíku navrátit úroveň. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:36 27. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  208
 • Tvl
  25
 • Super
  22
 • Cože
  18
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat