Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Český ples: Vignerová plesala s Kolečkem, Schicková dorazila se ženou, Makarenko bez muže

  V Obecním domě to opět žilo, celebrity vyrazily na Český ples. Na takovou slávu se skoro nesluší přijít bez doprovodu, velká spousta žen přitom nechala manžele doma a vyrazila raději s kamarádkou. Mezi pár výjimek patřila například Aneta Vignerová (36), které dělal garde Petr Kolečko (39) anebo Tereza Mátlová (48), jež vyvedla do společnosti mladšího partnera.

  Jen týden po Česko-Slovenském plese se tančilo v Obecním domě znovu. V sobotu se totiž pořádal šestý ročník Českého plesu. Na místě nesměli chybět moderátoři Jan Čenský s Ivetou Vítovou Lutovskou, kteří událostí provází už pravidelně. Velkým překvapením bylo, že spolu do domu už přišli v rámě.

  Iveta Vítová Lutovská dorazila do prostor Obecního domu už se svým moderátorským kolegou

  Mezi hosty se objevil i epidemiolog Roman Prymula. Letošní ročník si nenechala ujít ani Aneta Vignerová s manželem Petrem Kolečkem. Modelka Expresu prozradila, že si zřejmě s manželem i zatančí, šaty tak zvolila praktické, žádné dlouhé vlečky, zřejmě i kvůli tomu, aby se mohla na parketu patřičně odvázat.

  Aneta Vignerová dorazila s manželem Petrem Kolečkem

  Jenže ne všechny dámy volily šaty, které toho hodně zahalují, módní návrhářka Vanda Janda měla pod průhlednou sukní cyklistické šortky, namísto s partnerem pak dorazila po boku kamarádky Kristýny Schickové.

  Sexy róbu vynesla i cvičitelka Hanka Kynychová, která odhalila nožku anebo majitelka Petra Clinic Petra Řehořková, jejíž dekolt byl nabušený pomalu až k prasknutí. Všechny snímky ostatně najdete v naší fotogalerii!

  Kristýna Schicková dorazila s Vandou Jandou

  Na ples dorazila i Lilia Khousnoutfinova, která nevynechala ani Česko-Slovenský ples, který se konal minulou sobotu. Tentokrát ovšem nepřišla po boku manžela Karla Janečka, nýbrž s jiným mužem. Redakce Expresu ji na toto téma řádně vyzpovídala, na rozhovor se tam můžete těšit.

  Tereza Mátlová s partnerem

  Modelka Karolína Surý dělala garde ředitelce Miss Czech Republic Taťáně Makarenko. Slavné dámy letos nechávaly manžele doma tak nějak hromadně, jedinou výjimku udělala snad Lucie Šlégr či Tereza Mátlová, která vytáhla do společnosti mladšího partnera.

  Dorazil i Jakub Poner

  Letošní ročník byl bohatý i na návrháře, ve společnosti se po delší době ukázali například Jakub Poner, nechyběla ani Zuzana Lešák Černá.

  Fotogalerie