Podívejte se, jak se ohákly hvězdy na Českého lva: Geislerová jako bohéma, Vlasáková v modrém pytli

Právě dnes večer se udílejí filmové ceny Český lev. V Rudolfinu se to tak hemží známými osobnostmi, které se na dnešní večer hodily do gala. Zvládly to na výbornou a nebo naopak propadly?

Stejně jako každá významná událost, ani Český lev se neobejde bez dlouhých rób a dobře padnoucích obleků.

Jenže právě oblékání dělá mnoha celebritám problém. V čem na udílení filmových cen dorazily a zvládly svůj outfit na výbornou?

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský.

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský.

Mezi prvními se v Rudolfinu objevili Lenka Vlasáková a Jan Dolanský. A jejich oděvy bohužel nelze hodnotit kladně. Lenka v modrých šatech působí jako v pytli a celku neprospívají ani doplňky nebo černé punčochy. Dolanský je na tom o něco lépe než partnerka. Podle nás ale mohl zvolit mladistvější verzi.

Zuzana Kronerová

Zuzana Kronerová

Zuzana Kronerová

Slovenské herečce Zuzaně Kronerové připisujeme bod za účes i make up. To je však to jediné, co jí můžeme pochválit. Herečka totiž nezvládla sladit doplňky s róbou, a tak působí, že se chystala spíš na Matějskou pouť.

Lucie a Ondřej Soukupovi a Simona Stašová

Simona Stašová se připojila k novomanželům Soukupovým.

Simona Stašová se připojila k novomanželům Soukupovým.

Novomanželé Soukupovi k sobě do party přibrali kolegyni Simonu Stašovou. A dobře udělali. Zvedla jim, co se týče vzhledu, kredit. Vedle o dvě desítky let mladší Soukupové působí naprosto báječně a není jí téměř co vytknout. To Ondřej a Lucie mají do příště o čem přemýšlet.

Monika Babišová

Monika Babišová

Monika Babišová

Vždy božsky oblečená Monika Babišová ani tentokrát nezklamala. Vynesla róbu oblíbené návrhářky Tatiany Kovaříkové a doplnila to o psaníčko z dílny světoznámé značky Yves Saint Laurent. Ohromně jí to sluší.

Eliška Balzerová

Eliška Balzerová

Eliška Balzerová

Eliška Balzerová zvolila opravdu nevšední šaty. Ačkoli by si se svým vzhledem mohla dovolit víc, zahalila se do krajky nevýrazné krémové barvy. To je podle nás škoda.

Zuzana Stivínová

Zuzana Stivínová mladší

Zuzana Stivínová mladší

Mezi osobnostmi se objevila i Zuzana Stivínová. Nic převratného kromě bujného dekoltu neukázala.

Bolek Polívka

Bolek Polívka

Bolek Polívka

Po desítky let stejný Bolek Polívka se v Rudolfinu objevil v klasickém černém obleku. Nebýt červené šály kolem krku, působil by příliš pohřebně. Jsme zvědaví, zda známého herce někdy uvidíme jinak.

Aňa Geislerová

Aňa Geislerová

Aňa Geislerová

Bohyně. To je slovo, které nás při pohledu na okouzlující Aňu Geislerovou napadá. Herečka vynesla netradiční a přitom velmi krásnou róbu, kterou doplnila o okouzlující úsměv. Zkrátka dokonalost.

Jana Plodková

Jana Plodková

Jana Plodková

Herečka Jana Plodková se zřejmě vzhlédla ve filmu Anděl Páně 2, který je mezi nominovanými. Dorazila totiž celá v bílé a na hlavě má drobné kudrlinky. Jako amorek ale zaujala. Mezi nudnými róbami působí originálně.

Jan Budař

Jan Budař

Jan Budař

Herec Jan Budař si zřejmě odskočil do sámošky a po cestě přišel pozdravit přátele na udílení cen Český lev. Jinak si nedovedeme vysvětlit, proč na takovou událost vyrazil v propínacím svetříku.

Martha Issová

Martha Issová

Martha Issová

Martha zvolila bezesporu jedny z nejbarevnějších šatů. Nijak jimi ale neurazila. Vedle svých kolegyň zářila.

Klára Issová

Klára Issová

Klára Issová

Její sestra Klára Issová se vždy uměla obléknout. Dnes večer ale zřejmě neměla svůj den. Její šaty působí velmi lacině a dokonce jí prosvítá spodní prádlo.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:30 neděle 2. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 13
  • 13
  • 11
  • 11
  • 10
Komentáře