jít naiDNES.cz

Český lev pod obraz: Pády ze schodů, dlouhý kouř a odhazování skleniček

I tohle se dělo na slavnostním udílení filmových cen Český lev. | foto: Expres.cz

Největší společenská událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří získali sošku Českého lva. Do vyhlašovaní to byla celkem nuda, ale co se dělo pak, to byl teprve mejdan. Lidé padali ze schodů v čele s partnerem herce Jana Ciny. Ten u toho vypadal jako kaskadér z akčního filmu. Ale dost nepovedeného. Co se dělo dál?

Někteří jedinci přišli za dámy a gentlemany a odcházeli zmuchlaní jako papír. Na Lvech se rozhodně alkoholem nešetřilo, a proto to pak tak dopadlo. A to doslova, lidé padali jako švestky!

Hrozný držkopád hodil partner herce Jana Ciny, který vypadal, že ty schody sjede až dolů. Podobal se kaskadérům z akčních filmů.

Naštěstí ale rychle přišla pomoc a nakonec z toho karambolu nic nebylo a po boku partnera odešel po svých. Ještě se tomu smál. Ono se říká, že přiopilým lidem se nemůže nic stát.

Nebyl ale jediný, kdo se válel po schodech. Neznámá paní asi taky dost přebrala. Snažila se dostat ze strany na stranu a u toho upadla jako švestka. Kamarádka jí musela pomáhat vstát.

Ty schody se staly některým opravdu osudnými. Mladík toho vypil více, než vydržel, a dokonce si ustlal pod Rudolfinem. Dva statní muži ho museli zvedat a odvádět pryč.

Opilý mladík si ustlal na schodech.

Opilý mladík si ustlal na schodech.

Do toho se před Rudolfinem mísili herci, kteří to vevnitř nevydrželi a museli si jít okamžitě zapálit. Se sklenkou v ruce na ulici stála třeba Anna Polívková s kolegou Pavlem Řezníčkem, který je vášnivý kuřák.

Umělci byli protentokrát celkem v klidu a neudělali si ostudu, i když někteří vypadali, že mají dost. Ale v nejlepším odjeli domů. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:44 22. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Haha
  28
 • Tvl
  24
 • Super
  23
 • Sladký
  17
 • Cože
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat