Dagmar Havlová s vykasanými šaty a Tereza v tangách: Co dělaly na pánských záchodech?!

7. března 2020
Prý jen kamarádky spolu chodí na toalety, natož na ty pánské! Dagmar Havlová redaktorovi Expresu během krátkého rozhovoru na červeném koberci řekla, že Tereza Ramba je její kamarádka, a je to evidentně vidět. Když se bývalá první dáma ztratila ve foyer, Tereza si pro ni došla.

Byly spolu v jedné kategorii, ale každá to přála té druhé. Hvězdy filmu Vlastníci Tereza Ramba (30) a Dagmar Havlová (66) byly obě nominované za hlavní ženskou roli na Českého lva, nicméně vyhrát mohla jen jedna.

„Já to přeju Terezce, my jsme kamarádky, zrovna dnes jsme si volaly,“ řekla Havlová našemu redaktorovi na červeném koberci cestou do Rudolfina, a že jsou kamarádky, o tom není pochyb.

Jen kamarádky přece spolu chodí na toaletu, a zvláště na pánskou!

Jak se tam rozjařená Dagmar Havlová dostala, to je záhada, ale i pobavení fotografové bývalé první dámě říkali, že jde do špatných dveří. Veselá Dagmar, která mimochodem zářila výtečnou náladou, si z toho nic nedělala a ještě otevřela dveře s vykasanými šaty, než si pro ni přišla vítězka Tereza Ramba, která ještě v té době netušila, že Lva vyhraje.

Dagmar Veškrnová šla na pánské záchody a otevřela s vykasanými šaty.

Jsme kamarádky, říkala Dagmar redaktorovi Expresu, a je to vidět. Jen kamarádky spolu chodí na záchod, navíc na pánský.

Novopečená maminka mimochodem zářila v antické říze v barvě slonovinové kosti a byla jednou z nejvíce sexy žen, které se na předávání ten večer objevily.

Tereza neskrývala radost z Českého lva.

Postavu po prvním miminku má pořád dokonalou, a aby ji ještě podtrhla, vzala si – nejspíš mimoděk – pod šaty černá tanga, která prosvítala jen díky blesku fotoaparátů.

Tereza Ramba ukázala pevný zadek v černých tangách pod bílými šaty.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:39 neděle 5. července 2020. Anketa je uzavřena.

  • 127
  • 49
  • 38
  • 35
  • 34
  • 28
Komentáře