Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

23. března 2019
Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen večera. Slovenská instagramová celebrita Vanda Jandová přišla na předávání cen Český lev v růžových tylových šatech, které nápadně připomínají slavné modely barbadoské zpěvačky Rihanny. Na první pohled se zdá, že se stala královnou večera, ale dvojice Vilhelmová–Dyk ukazuje, že síla je někde jinde.

Slovenská celebritka Vanda Jandová zcela jistě zaujala všechny společenské novináře a fotografy svým výstředním modelem z růžového tylu, který se kolem ní vrstvil v mnoha kaskádách a rafinovaných záhybech, až měl člověk skoro pocit, že je rovnou na cenách Grammy nebo snad i na Oscarech.

Podobné odvázanosti se u nás vidí málokdy, naše české hvězdy jsou, co se týče předepsaného dress codu, zdrženlivější, a pokud se někde píše „black tie“, jako tomu bylo na letošních cenách Český lev, což znamená pánové smoking nebo alespoň tmavý oblek a dámy velkou večerní či dlouhé šaty, snaží se opravdu držet obleků a elegantních šatů.

Vanda Jandová rozhodně rozvířila barevnost modelů, ale když na poslední chvíli přiběhla herečka Tatiana Vilhelmová a její partner, muzikant Vojtěch Dyk, bylo jasno, kdo se stal nejkrásnějším a nejelegantnějším párem večera.

Zatímco Jandová vsadila celkem i logicky k výběru šatů na agresivní make-up a doplňky, Táňa vsadila na čistý a jednoduchý vzhled hvězd třicátých let.

Vanda Jandová je slovenská instagramová celebritka.
Táňa a Vojta byli naprosto okouzlující!

Kožešinový límec, střídmý střih zdobných šatů a zlaté psaníčko daly vzpomenout na zlatou éru Hollywoodu. Táňa měla velice jemný make-up, Vojta Dyk neopomněl kapesníček, aby oba dotáhli vše, jak má být.

A takové drobnosti dělají ten největší rozdíl. U Jandové se sice může zdát, že její honosné šaty udělají celou parádu, ale detaily jsou neúprosné. Umělé a předlouhé nehty se už dávno nenosí, navíc každá žena ví, že za dlouhé nehty se schová špína, není to hygienické. Neznamená to nutně, že by si člověk nemyl ruce, ale stačí jen mikroskopická vlákénka ze šatů, z kabelek, prach ze vzduchu a na nadělení za nehty je zaděláno.

Vanda Jandová má přerostlé, respektive nevkusně dlouhé umělé nehty, za nimiž se...

Vanda Jandová má přerostlé, respektive nevkusně dlouhé umělé nehty, za nimiž se bude držet špína, a navíc odhalený zadek.

Detaily jsou neúprosné, Vanda Jandová chtěla vypadat jako z cukru, ale má...

Detaily jsou neúprosné, Vanda Jandová chtěla vypadat jako z cukru, ale má okopané boty a je to bohužel vidět.

Jandová navíc odhalila nahý zadek a okopané boty, na jejichž podpatku je vidět, že už mají něco za sebou.

Oproti tomu je tu Vilhelmová a její čistý make-up a upravené ruce s krásnou...

Oproti tomu je tu Vilhelmová a její čistý make-up a upravené ruce s krásnou manikúrou a krátkými nehty.

Vilhelmová přišla zahalená celá, ukázala jen nezbytnou část kůže a její nehty se skvěly nádhernou čistou manikúrou, u níž se nebude muset bát, že se jí stane faux pas, které zná každá žena, jež se stále zuby nehty drží nehtů.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:53 neděle 21. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 89
  • 67
  • 31
  • 29
  • 20
  • 12
Komentáře