jít naiDNES.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Anna Polívková odjela z Českých lvů s tímto mladíkem a noc strávila v jeho bytě. | foto: Expres.cz

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České lvy za dámu, ale odcházela skoro po čtyřech. V pět hodin ráno se vypotácela z Rudolfina, kde ji podpírali kolegové. Pak vzala telefon a začaly se dít věci. Odjela s neznámým mladíkem pryč, až nakonec vstoupila do domu, kde nebydlí! Kde nechala partnera Michala Kurtiše?

Anička Polívková letos sice nominovaná nebyla, zato si večer užila ve velkém stylu. Jindy působí spíše jako šedá myška, ale zřejmě se v ní probudily valašské geny, které zdědila po tatínkovi Bolku Polívkovi.

Posilněná vínem postávala venku před Rudolfinem na kuřácké pauzičce ve společnosti herce Pavla Řezníčka. Hlasitě se smála, rozhazovala rukama a pak si na ulici pod lampou střihla taneček s jedním z kolegů. 

Když hvězda šesté řady StarDance kolem čtvrté hodiny ranní naznala, že je čas jít domů, vypotácela se zpět na ulici, vzala telefon a prosila o odvoz. Ale taxík si nezavolala, ba naopak. Požádala o pomoc neznámého mladíka, který pro ni přijel autem Michala Kurtiše, ale hereččin partner nikde.

Tento pohledný muž ale Aničku neodvezl do bytu na Letnou, kde bydlí nebo bydlela s partnerem, ale kousek od náměstí Míru. Tam mladík odemkl dveře od domu a Anička šla za ním.

Jejich dotyky a společné usmívání dávaly najevo, že to asi nebudou jen tak kamarádi, ale že to mezi nimi jiskří. Proč by také k němu herečka šla tak oddaně domů?

Takhle dnes vypadá Michal Kurtiš.

Auto, kterým jezdí Kurtiš, najednou měl neznámý mladík na Lvech.

Nový partner Aničky Polívkové svou lásku odvezl autem.

Nový partner Aničky Polívkové svou lásku odvezl autem.

Jestli je to milenec, to bude asi Michal Kurtiš koukat, jak se jeho láska odvázala. Nebo to byl opravdu jen kamarád, který pomohl kamarádce v nouzi?

To ví jen sama Anička, jestli má svědomí čisté a zda partnera nepodvedla. Nebo jestli jen přebrala a prostě musela u někoho přespat. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:46 pondělí 22. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  107
 • Super
  42
 • Haha
  39
 • Tvl
  33
 • Sladký
  24
 • Cože
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat