Československý ples: Perkausová první dáma večera, Peroutka s Roubínkem elegáni a Bezděková se Sebastianem

Autor:
  20:03
Eva Perkausová

Eva Perkausová | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Okázalost, luxusní šperky a láska ve vzduchu – letošní Československý ples byl nejen o módě, ale i o vztazích. Eva Perkausová s manželem Ivanem Heckem působili jako královský pár a spolu s Adamem Bardym se postarali o hladký průběh večera. Milan Peroutka s manželem Dominikem Roubínkem byli za dokonalé džentlmeny a Peroutkův klobouk byl ozdobou večera. A pak tu byla Andrea Bezděková s přítelem, zpěvákem Sebastianem – tihle dva se od sebe nehnuli ani na krok a v jejích průsvitných šatech bylo jasné, že mají oči jen pro sebe. Večer plný elegance, romantiky i nečekaných momentů ukázal, kdo má vkus a kdo umí zazářit. .

11. ročník Československého plesu byl věnovaný významným výročím, jako je založení Osvobozeného divadla. Hudební doprovod obstarala Anna K, Janek Ledecký či Jana Kirschner. Eva Perkausová, která dorazila se svým manželem Ivanem Heckem, se ujala role moderátorky společně s Adamem Bardym.

Na akci mezi prvními dorazil Milan Peroutka s manželem Dominikem Roubínkem. Oba splnili zadání plesu, co se týče dess codu. Tím byl pro pány smoking či frak, dámy pak měly mít dlouhé večerní šaty. Peroutka si v tomto smyslu vedl skvěle, dokonce si vzal i slušivý klobouk.

Moderátorka Nikol Moravcová také v doprovodu manžela Karola, byla od počátku ve velmi dobré náladě. Prý si dala na počest plesu slivku a prosecco.

Barbora Kodetová přišla taktéž s manželem houslistou Pavlem Šporclem a neprodleně zamířili do víru zábavy. Stejně výbornou náladu měla modelka Andrea Bezděková v doprovodu svého přítele zpěváka Sebastiana. Na jejích dlouhých leč lehce průsvitných šatech mohli všichni oči nechat.

Další páry i jednotlivci přicházeli i po zahájení plesu a v galerii se můžete podívat, kdo další zavítal na tuto vrcholnou společenskou událost.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:03 neděle 1. června 2025. Anketa je uzavřena.

  • 14
  • 4
  • 3
  • 3
  • 2
  • 0
Vstoupit do diskuse (1 příspěvek)
Vezmeme vás na titulní stranu

Tomáš Jeřábek o tom, jaký je táta, jaký opakuje otcovský vzorec a proč sleduje světový vývoj