jít naiDNES.cz

Nová reality show na obzoru. Češi budou hledat svého influencera!

Česko Slovensko hledá influencera. | foto: Insta Hero

Také pravidelně slyšíte slovíčko influencer a nevíte, co si pod ním máte představit? Pokud ano, zbystřete. Již brzy totiž dojde k velkému odhalení. Chystá se totiž reality show, která nemá u nás obdoby. Česko Slovensko hledá influencera!

Influencer je člověk, který má na druhé určitý vliv, svými názory, postoji a myšlenkami dokáže působit na druhé lidi. Mezi nejslavnější české influencery patří například Karel Kovář alias Kovy.

Nyní to ale vypadá, že bude mít velkou konkurenci. V nové reality show, která se chystá, se totiž budou hledat noví influneceři. A přihlásit se může kdokoliv.

„Tak tady to je, přátelé! Soutěž, která (doufám) změní internet! Právě jsme spustili přihlašování do nové reality show Česko Slovensko hledá influencera,“ pochlubila se herečka Nikol Moravcová, aniž by vysvětlila, jaká je v soutěži její úloha. Zda bude v porotě, nebo bude rovnou celou show moderovat.

O co jde a kdo že se to hledá? „Během dvou měsíců odhalíme zákulisí tohoto ‚povolání‘, pokusíme se najít multitalentovaného člověka, který umí nejen tvořit zajímavý obsah na sociální sítě, ale zároveň umí motivovat a inspirovat okolí,“ vysvětluje Moravcová s tím, že pořad bude mít i výchovný prvek.

„Dnešní děti už nechtějí být kosmonauty, popeláři nebo zpěváky. Chtějí být youtubeři. Sledují denně svoje vzory, jak paří na hry na počítači, a slepě je následují. A že je jich čím dál víc. Za několik let se tyhle ‚vzory‘ můžou dostat třeba do politiky a to může mít dopad na nás na všechny. V každém díle poukážeme na jednu z problematik dnešní online doby,“ dodává Moravcová s tím, že živé vysílání začíná již 8. března, kdy se představí deset hrdinů.

A pokud se ptáte, na jaké televizi se to bude vysílat, tak na žádné. Instahero se bude hledat jen na Instagramu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 26. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Trapas
  15
 • Tvl
  15
 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře