Češka porazila Slovenky ve společné Miss! Hlasování je ale jeden velký binec

25. srpna

Česko-slovenskou miss 2019 se stala česká kráska Klára Vavrušková! | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Je rozhodnuto! Česko-slovenskou miss 2019 se stala Klára Vavrušková. Půvabná dívka z Kostelce nad Orlicí se poprala s těžkou konkurencí a nakonec se může těšit z celkového vítězství. Trochu zvláštně ale působí, že Českou Miss se stala dívka úplně jiná, a to Barbora Hodačová. Systém hlasování byl navíc mimořádně chaotický. Pikantní pak je, že korunku pro Českou Miss předávala Nikol Švantnerová, vítězka z roku 2015, nikoliv ta loňská, Lea Šteflíčková. Proč?

Česká Miss a slovenská Miss Universe se spojily dohromady a právě dnes jsme se dozvěděli, která z dívek je v Česku a na Slovensku tou nejkrásnější. Jde o půvabnou Kláru Vavruškovou, kterou mimochodem zvolili i čtenáři v anketě Expresu.

Podivný a mimořádně chaotický systém hlasování ovšem její úspěch poněkud sráží. Vavrušková totiž podle něj sice je vítězkou v Česku a na Slovensku, jenže v České republice jí patří až místo druhé. Titul Česká Miss totiž získala jedna z jejích soupeřek, a to Barbora Hodačová.

Nejkrásnější dívkou Slovenska se pak stala Laura Longauerová.

Zcela chaotický způsob hlasování a bodování, ze kterého jde jen těžce vyčíst, kdo koho vlastně volil, ale nebyl jedinou kaňkou večera.

Česko-Slovenkou Miss 2019 se stala česká kráska Klára Vavrušková!

Trojice nejkrásnějších dívek v Česku a na Slovensku

Zatímco si fanoušci dávno zvykli, že během galavečerů Miss hraje živá kapela, tentokrát se písničky hrály pouze na playback.

Česko-Slovenkou Miss 2019 se stala česká kráska Klára Vavrušková!

Česko-slovenskou miss 2019 se stala česká kráska Klára Vavrušková!

Pikantní pak je, že titul královny krásy Česka předala vítězka z roku 2015 Nikol Švantnerová. Loňská miss Lea Šteflíčková se na pódiu neukázala.

Podle informací Expresu důvodem je, že se na Instagramu „chlubila“ přátelstvím s jednou z finalistek. Problémů ale mohlo být se Šteflíčkovou více.

Fotogalerie

Komentáře