Remundová v Kukačkách: Úžasná herečka, která zvládne každou roli, jásají diváci

24. ledna
Novinka České televize nabídla na páteční večer dosti hutné a závažné téma záměny novorozenců v porodnici. Naštěstí pro diváky tak učinila stravitelnou a poměrně příjemnou formou. Kromě toho vsadila na známé tváře, mezi nimiž vyniká hlavně Sabina Remundová (48), která s Davidem Novotným (51) tvoří jeden z manželských párů.

I když v novém seriálu Kukačky dostala příležitost celá řada známých herců a zahanbit se nenechali ani dětští představitelé, diváci mají po prvním díle jasno. Jejich hvězdou je jednoznačně Sabina Remundová, které velmi zdatně sekunduje a nahrává její seriálový manžel v podání Davida Novotného.

„Všichni herci hrají moc krásně, velmi přesvědčivě. Nejvíc si užívám paní Remundovou a pana Novotného,“ zhodnotila výkony jedna z dam, jež se zařadila po bok více než 1,6 milionu diváků, kteří v pátek večer zvolili novinku České televize.

I když kritici by jistě pár vad na kráse našli, lidé u obrazovek jsou nadmíru spokojení. Po všech těch reprízách jsou rádi, že ČT nabídla něco nového, navíc téma, o němž se sice mluví, ale pro všechny je noční můrou. Při představě, že jim v porodnici zamění děti, jdou na všechny rodiče mrákoty. 

„Velmi zdařilý seriál, pan Arichtev nezklamal, paní Remundová je úžasná herečka, zahraje různé typy rolí a vše super. Navíc vypadá skvěle a je mi hodně sympatická,“ přidává se další nadšená divačka.

„Kukačky nabídly zajímavé téma, pěkné momenty, které někdy drobně drhnou, ale to odpouštím. Přinesly ale hlavně opravdové emoce Sabiny Remundové,“ přisadila si jiná z dam, které novinku zhlédly. Superlativy také nešetří. Mluví dokonce o tom, že pro herečku je to role, na niž se bude ještě dlouho vzpomínat.

„Po prvním díle si dovolím tvrdit: Je to její životní role a hlasem je celá máma. Jinak chválím dobrý výběr herců a děti to hrají na jedničku,“ dodala.

Remundová má ten dar vtisknout postavám, které hraje, pořádnou dávku lidskosti a sympatií. Díky ní si divák oblíbí i čítankové záporáky, jako třeba v pohádce Sedmero krkavců, kde ztvárnila zákeřnou královnu a vražedkyni.

Srovnání s Ivou Janžurovou se sice nabízí, Remundová ale už několikrát dokázala, že si své místo na hereckém slunci zaslouží i bez slavné maminky za zády.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:38 pondělí 24. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 120
  • 44
  • 14
  • 10
  • 9
  • 8
Komentáře