jít naiDNES.cz

Miss Uprchlík? Finalistky se válejí ve spacácích ve vile, která je v exekuci

Soustředění České Miss nebo pionýrský tábor? | foto: Česká Miss

Tohle tady ještě nebylo. Martin Ditmar a Eva Čerešňáková navlékli finalistky České Miss místo do plavek do spacích pytlů. A nejen to! Zatímco jejich předchůdkyně si užívaly luxusu pětihvězdičkových hotelů, ony musí spát na podlaze vily, na kterou je uvalen exekuční příkaz k prodeji!

Jak hluboko lze ještě klesnout? Tento dotaz padne pokaždé, když se Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou podívají na dno drahé láhve vína. Jak již v minulosti oba přiznali, právě po něm totiž dostávají nápady, nad kterými většina národa za hlasitého smíchu kroutí hlavou.

Po provizorním večírku v soupravě metra tentokrát pro dívky milenci vymysleli pionýrský tábor spojený s bojem o přežití v divoké přírodě. Další soustředění finalistek České Miss 2017 se totiž odehrává pod širým nebem, kdy se pod vedením odborníků učí základům přežití.

Dívky ale nebyly vhozeny do nepohodlí po hlavě. Nejdřív si kempování vyzkoušely ve společenské místnosti Villy Memories, která říká pane právě Ditmarovi. Alespoň prozatím. Na nemovitost je totiž uvalen exekuční příkaz k prodeji a je otázkou, zda se dívky budou mít ještě kde ohřát.

Ačkoliv jim Ditmar s Čerešňákovou slíbili, že si po návratu budou moct užívat luxusu a wellnessu Villy Memories, je dost možné, že bez střechy nad hlavou brzy skončí právě Ditmar, kterému by kurz přežití možná prospěl víc.

Ditmar s Čerešňákovou ale nesmírně riskují. Již před několika dny totiž odešly ze soutěže dvě z finalistek a dost hrozí, že další budou následovat. Mirka Pikolová odmítla v soutěži pokračovat, protože nechce být součástí reality show, a Tamara Vaňousová prý onemocněla, bolí ji v krku a má horečky, tudíž nemůže bojovat o korunku České Miss.

Po tomto zážitku ovšem hrozí, že onemocní většina finalistek. Po celoplošné televizi, která dala soutěži vale, a hlavní tváři soutěže Simoně Krainové, která ze soutěže odstoupila před několika dny, by tak vedení Miss muselo začít hledat i nové finalistky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Super
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat