jít naiDNES.cz

Jely si pro ženichy? Nejkrásnější dívky Česka na závodech formule 1!

Tereza Křivánková, Jana Šišková a Lea Šteflíčková si výlet užily. | foto: Česká Miss

Tři nejkrásnější dívky Česka mají za sebou jeden z největších zážitků v životě. Díky nejslavnější tuzemské soutěži krásy – České Miss – se podívaly na závod mistrovství světa vozů formule 1 v italské Monze. A nejen to. Do Itálie přiletěly vítězky České Miss soukromým osmimístným tryskáčem.

Našla Česká Miss svou již dávno ztracenou prestiž? Zatímco předešlé vítězky byly rády za výlet k Máchovu jezeru, ty letošní si žijí opravdu na vysoké noze. Dokonce již mají za sebou i let soukromým tryskáčem.

„Už to byl zážitek. Nikdy jsem nesnila o tom, že poletím soukromým letadlem,“ svěřila se úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková, která je z výletu do Monzy, kde se jela Velká cena Itálie F1, naprosto uchvácená.

„Bylo to neuvěřitelný, naprosto úžasný. Dostaly jsme se s holkami na místa, na která se normální člověk nikdy nedostane. Měly jsme možnost se podívat do stájí, zkoušely jsme si různé testy, které podstupují závodníci. Máme spoustu fotek s hvězdami F1. Na tenhle zážitek budu vzpomínat do konce života,“ dodala nadšeně.

Stejné pocity má i třetí nejkrásnější Češka Tereza Křivánková. „Nejvíc pro mě bylo vidět startovat formuli 1 přímo ze stáje,“ dodala Česká Miss Earth 2018.

Krásky si v Itálii užily tři dny. V sobotu navštívily závody formule 2, v neděli je čekal jeden z nejsledovanějších závodů mistrovství světa formule 1. Druhá nejkrásnější Češka Jana Šišková v Itálii prožila jen jeden den. Byla pracovně měsíc v portugalském Portu, kde získala kontrakt jako modelka.

„Jsem moc ráda, že mi to vyšlo a mohla jsem si užít finále F1. Vedení České Miss mi zajistilo letenku z Porta do Milána a domů do Prahy jsem pak už letěla s holkami. Nevím, z čeho jsem nadšenější, jestli z formule, nebo z toho letu soukromým letadlem,“ dodala s úsměvem Šišková.

Po experimentu Evy Čerešňákové a Martina Ditmara, kteří z České Miss za rok udělali doslova provinční záležitost, se tak nyní vedení společnosti Juliette Armand pokouší získat zpět ztracený lesk. A nutno říct, že tohle je správná cesta. Teď už tomu chybí snad jenom happy end v podobě snoubence z řad jezdců formule 1.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:23 6. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5
Komentáře