Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zamilovaní Andělé: Forejt s Burešovou, palestinští Klusovi a sexy Smetana. Peroutka vyvedl manžela

  Udílení hudebních cen Anděl tentokrát bohužel tak úplně o hudbě nebylo. Červený koberec si pro sebe uzmuli palestinští aktivisté, vedení Tomášem Klusem a jeho manželkou Tamarou. A zastínili tak celebrity, které by si pozornost zasloužily. Třeba zamilované páry v čele s Přemkem Forejtem a Evou Burešovou, nebo influencerku Naomi Adachi, která v celé kráse ukázala těhotenské bříško.

  Přemek Forejt s Evou Burešovou potvrdili, že jsou tak trochu svérázové. Na Anděly se oblékli divoce, populární šéfkuchař připomínal španělského tanečníka, herečka měla na stehně anglicky napsáno „kráčející pohroma“.

  Anděl 2024

  Jako vůbec jedni z prvních do pražského O2 universa dorazil novinář a moderátor Čestmír Strakatý se svou půvabnou manželkou Hanou. Svého teprve několikaměsíčního potomka tak svěřili babičkám.

  Těhotenství paradoxně oznámili v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, jehož hlavní protagonista dnešním večerem provází.

  Anděl 2024

  Perfektně sladěni pak byli Petr Cerha alias Nasty a influencerka Tereza Lojkásková. Moderátor Evropy 2 nahodil hnědý smoking přes černou košili, účastnice Love Islandu zase hnědé šaty.

  Anděl 2024

  Velkou pozornost si pro sebe ukrojila i další dáma z ostrova lásky, influencerka a moderátorka Naomi Adachi. Ta je těhotná, což dala na odiv černými šaty s kompletně odhaleným bříškem. Doprovodil ji pochopitelně partner Maxim Habanec.

  Anděl 2024

  Zpěvák David Koller, který se stal hned zkraje večera sólovým zpěvákem roku, zase vyvedl půvabnou manželku Annu.

  Anděl 2024

  Jak bylo zmíněno, červený koberec si ukradli palestinští aktivisté v čele s hudebníkem Tomášem Klusem a jeho manželkou Tamarou. Zdatně jim sekundoval Jordan Haj s palestinským šátkem, a jeho partnerka Emma Smetana.

  Anděl 2024

  Přitom právě Emma mohla být královnou celého večera. Přišla totiž v neuvěřitelně sexy šatech. Ty odhalovaly podstatnou část jejího těla včetně prsou. Zdá se tak, že hollywoodská móda dorazila i do Česka.

  LGBT komunitu pak na Andělech reprezentoval zpěvák Milan Peroutka se svým manželem Dominikem.

  Anděl 2024

  Kdo další na Ceny Anděl 2024 dorazil? Podívejte se na velkou galerii Expresu!

  Fotogalerie