jít naiDNES.cz

Když rodina nefunguje: 5 celebrit, které nemluví se svými dětmi

Rodinné vztahy někdy nefungují tak, jak by měly. | foto: Profimedia.cz

Že by měla rodina držet pohromadě, ať se děje, co se děje? Bohužel to není pravidlem a týká se to i slavných osobností. Kterých konkrétně?

Jak všichni moc dobře víme, vztahy jsou křehká věc a musí se s nimi nakládat opatrně. Dost často se ale stává, že ani šetrnost nepomůže a rodinné vazby se zpřetrhají.

Kdo z šoubyznysu by o takovém trápení mohl vyprávět?

1.Vilma Cibulková a dcera Šimona

Vilma Cibulková a její dcera Šimona.

Dcera známé české herečky měla problémy s drogami, do kterých spadla kvůli svému příteli a údajně i kvůli neshodám v rodině. Cibulková neustále řešila její časté potíže se zákonem a také to, že si Šimona nerozuměla s matčiným bývalým partnerem, hercem Miroslavem Etzlerem. Herečka dokonce dceru vyhodila z bytu a tak se z ní stal oficiální bezdomovec.

2.Courtney Love a dcera Frances Bean Cobain

Courtney Love s dcerou Frances.

Známá herečka s dcerou neměla dobrý vztah nikdy. Už v těhotenství byla obviněna z toho, že brala heroin. Poté byla nezletilá Frances svěřena do péče Cobainovy matky a Courtney se s dcerou nesměla stýkat. Dnes se Courtney s dcerou občas vídají, jejich vztah ale moc vřelý není.

3.Veronika Žilková a adoptovaný syn Honza a dcera Markéta

Veronika Žilková a její adoptované děti Markéta a Honza.

Žilková kromě Agáty, Cyrila, Vincenta a Kordulky vychovávala ještě adoptované děti Markétu a Honzu. Ty ale rodinu v osmnácti letech opustily a vydaly se hledat svou biologickou matku.

4.Jan Šťastný a syn Jan

Jan Šťastný

Známý český herec velmi špatně nesl manželství svého syna s Michaelou Kuklínkovou, která měla bohatou pornominulost. Jejich manželství bylo po dvou letech rozvedeno, ale ani to nepřimělo herce k tomu, aby se se synem usmířil.

5.Petr Nárožný a syn Petr

Petr Nárožný a syn Petr.

Herec se nemohl dlouho smířit s tím, že je jeho syn Petr gay. Kvůli odlišné orientaci na něj zanevřel a několik let s ním vůbec nekomunikoval.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:32 sobota 6. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Cože
  16
 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Sladký
  13
 • Tvl
  13
Komentáře