Expřítelkyni Jima Carreyho zabil koktejl smíchaný ze tří druhů prášků

Cathriona White procházela “očistným programem“, který ji měl zbavit depresí. | foto: Instagram Cathriony WhiteProfimedia.cz

Bývalá přítelkyně Jima Carreyho Cathriona White podle všeho spáchala sebevraždu smícháním tří různých typů prášků na deprese. Byla přitom v “čistícím procesu“ scientologické církve.

Cathrionu našli v pondělí mrtvou její kamarádi. Ležela ve svém losangeleském domě a u sebe měla několik krabiček s prášky a dopis na rozloučenou.

Podle posledních zpráv bývalou vizážistku zabil koktejl smíchaný z několika různých medikamentů.

Fotogalerie

White, která patřila k přívržencům scientologické církve, procházela “čistícím procesem“, který měl věřící zbavit depresí. Jeho principem bylo odradit lidi od hledání psychiatrické pomoci.

Jak napsal The Times, Cathriona údajně prošla v očistném procesu velký kus cesty – intravenózně jí byly podávány vitaminy B a C. Ty měly ,podle hlav scientologické církve jejich ovečky trpící úzkostnými stavy a jinými nemocemi, ochránit.

Cathriona se zapojila do “očistného procesu“ scientologické církve, který má...

„Netvrdím, že ji scientologická církev zabila. Ale když máte deprese, Scientologie je pro vás nejhorším řešením, k němuž se můžete uchýlit. Pořád do vás hustí, že psychiatrie vám nepomůže, a že terapeuti se vás jen snaží oklamat,“ uvedl spisovatel zabývající se scientologickou církví Tony Ortega, který jako první přišel s informací, že White patřila ke scieontologům.

Tony Ortega píše o scientologii přes 20 let.

Tony Ortega píše o scientologii přes 20 let.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:57 31. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  15
 • Trapas
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Tvl
  8
Komentáře