Hvězdná móda včerejší noci: Sexy Goulding, těhotná Tyler a navždy mladá Blanchett. Která vypadala nejlíp?

Jedna noc, dva kontinenty a tři hvězdy. Která z nich vypadala nejlíp? | foto: Koláž expres/profimedia

Úterní večer se ve světě nesl ve znamení VIP akcí. Mezi hlavní patřilo udílení cen časopisu Elle v Londýně, kde se ukázala například těhotná Liv Tyler nebo Ellie Goulding a ceny kostýmních designérů v Beverly Hills, kde předvedla luxusní postavu Cate Blanchett. Podívejte se, jak to holkám slušelo.

Těhotenské bříško a úsměv na tváři předvedla již dvojnásobná maminka Liv Tyler (38), která v lednu oznámila, že čeká svého třetího potomka, kterého jako již druhého v pořadí porodí partnerovi Davidu Gardnerovi.

Liv Tyler na akci doslova zářila štěstím. Těhotenství jí prostě sluší.

Liv Tyler na akci doslova zářila štěstím. Těhotenství jí prostě sluší.

To, že Liv těhotenství sluší dokázala již několikrát a dostála tomu i na úterní akci v Londýně, kde se předvedla v královsky modrých upnutých šatech, ve kterých doslova vystavila na odiv své těhotenské bříško, které už je opravdu obrovské.

V Londýně se předvedla i britská zpěvačka a veganka Ellie Goulding (29). Ta předvedla své bujné vnady v sexy přiléhavých šatech, které výrazně zdůrazňovaly její naditý dekolt. Zpěvačka vypadala přirozeně a krásně.

Jen ty rty působí podezřele umělým dojmem. Nechala si je snad lékařsky poupravit?

Ellie předvedla v úterý v Londýně sexy dekolt a přirozenou krásu. Jen ty...

Ellie předvedla v úterý v Londýně sexy dekolt a přirozenou krásu. Jen ty podivně našpulené rty budí pochybnosti.

Na opačném kontinentě v úterý večer zazářila australská herečka Cate Blanchett (46), která ukázala svou luxusní postavičku v přiléhavých černých šatech s výraznou a překrásnou aplikací na šíji.

Cate Blanchett na úterná akci v Beverly Hills zazářila. Překrásná aplikace na...

Cate Blanchett na úterná akci v Beverly Hills zazářila. Překrásná aplikace na šíji a úsměv na tváři z ní udělaly hvězdu večera.

Trojnásobná držitelka zlatého glóbů působila v Beverly Hills na udílení cen kostýmních designérů velice svěže a spokojeně. Rozdávala úsměvy do všech stran a svým vzhledem dokázala, že věk je opravdu jenom číslo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:02 23. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Haha
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
 • Trapas
  4
Komentáře