Bývalka bijce Mawara Růžičky: Tadeáše mají v březnu pustit z kriminálu! Napravil se

  18:30
Na turnaj Clash 15 dorazila mladá influencerka Isolda Steindlerová v doprovodu OnlyFans hvězdy Xholakys, s níž měla ještě nedávno velmi vyhrocený vztah. „Už jsme se usmířily, pohádaly jsme se kvůli holčičím věcem,“ řekla Expresu expartnerka talentovaného bojovníka Tadeáše Mawara Růžičky, který je aktuálně v kriminále a podle Isoldy se brzy vrátí na svobodu!

Isolda Steindlerová a Valérie Holáková alias Xholakys byly ještě nedávno na nože. Nyní se ale společně objevily na galavečeru Clash 15 a působily jako ty nejlepší kámošky.

„Už jsme v pohodě. Chodíme spolu do školy, nebavíme se nějak hodně, ale jsme v pohodě. Usmířily jsme se. Bavíme se po dlouhé době, musely jsme všechno probrat. My to máme vždycky takové toxické, chvíle se bavíme a chvíli nebavíme. To je taková naše klasika. Dva měsíce se bavíme a dva měsíce ne. U nás to není nic nového,“ prozradila Isolda, podle které se spor týkal „holčičích věcí“.

Steindlerová i Xholakys studují psychologii a časem by se rády v tomto oboru uchytily. „Chodíme spolu do stejného ročníku. Valérie je do toho více zažraná, ta bude dobrá psycholožka, tu školu miluje. Žere to více, jak já,“ přiznala Isolda.

Xholakys s Isoldou Steindlerovou na Clashi

Isoldu Steindlerovou široká veřejnost registruje díky jejímu bouřlivému vztahu s kontroverzním zápasníkem Tadeášem Mawarem Růžičkou, který aktuálně sedí v kriminále. Zajímalo nás, zdali s ním Isolda stále udržuje kontakt a jak se Mawarovi za mřížemi daří.

„S Tadeášem nejsem v kontaktu už dlouho, ale vím, že ho mají nějak v březnu pouštět. Nejsme v kontaktu už skoro rok, ale přeji mu jen to nejlepší. Změnil se. Určitě vyjde a bude lepší. Věřím, že se určitě napravil,“ myslí si pohledná tmavovláska, která po rozchodu s Růžičkou měla psychické problémy a uvažovala o sebevraždě.

Celý rozhovor je možné zhlédnout ve videu v úvodu článku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Vstoupit do diskuse
Témata: Clash MMA
Vezmeme vás na titulní stranu