Sestra Brejchové se navezla do Brodské: Je na prachy, jablko nepadlo daleko od stromu

21. ledna 2018
Po Pavlíně Filipovské Terezu Brodskou atakovala i sestra její maminky Jany Brejchové Hana. Ta si myslí, že jde herečce jen o peníze. Sama se přitom snaží už roky proslavit na úkor své nemocné sestry. Proč jsou vztahy v rodině Brejchové tak vypjaté?

Člověk by si pomyslel, že zdravotní stav Jany Brejchové rodinu spojí a vyřeší letité spory. V případě Hany Brejchové je tomu ale naopak. Poté, co sestry zakopaly válečnou sekeru kvůli Miloši Formanovi, do kterého byly obě zakoukané, se po třiceti letech usmířily a následně znovu vzdálily.

Hana se se svou slavnější sestrou viděla naposledy v nemocnici krátce po jejím kolapsu. Hezky si popovídaly a den spolu si užily. Jenže jakmile vyšla Hana z nemocnice, začala o stavu své sestry mluvit do všech médií. Řekla, jak na tom její sestra je a co ji čeká, přestože si to Jana nepřála a výslovně žádala o informační embargo.

Tento čin tedy znovu otevřel několik let starý konflikt a Hana už nadále k Janě nesměla. To ji samozřejmě dopálilo, a tak začala do médií mluvit znovu. A tentokrát nešetřila slovy. „A už končím a na Janu se vyprdnu, když je taková. Ani mě nenapadne zvednout telefon a Janě zavolat. To ani náhodou! Jak se chová ona ke mně, tak se budu chovat já k ní. Podívejte, mně v prosinci také sestra nezavolala, když mi bylo osmašedesát let. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá,“ uváděla tenkrát, proč se své sestře neozve. 

Když se tedy ozvala Pavlína Filipovská se stížností, že Janu dlouho neviděla, protože jí to údajně měla zakázat Brodská, kterou však Filipovská nikdy nekontaktovala, Hana ráda přilila do ohně.

„Tereza mě naštvala, když Jana před čtyřmi lety ležela na těch Malvazinkách a ona tam měla všude ty reklamy svoje, tak jde po penězích. Mám pocit, že jablko nepadlo daleko od stromu,“ uvedla pro Blesk.cz s tím, že Jana i Tereza jsou obě velmi majetnické.

Jana a Hana se stále nebaví. Proč?

Mezi sestrami Brejchovými jsou vypjaté vztahy.

Tato slova už Brodská však odmítla komentovat s tím, že si nebude kazit hezký den. „To už ani nestojí za komentář,“ uvedla pro Expres.cz.

Právě Brodská se o svou maminku stará už čtyři roky, vyřizuje za ni všechny podstatné věci, hovory a několikrát týdně za ní dojíždí. Proto ji velmi mrzí, že se stává terčem, do kterého se Hana či Pavlína strefují. 

„Jsem hrozně ráda, když mají o maminku přátelé zájem, bohužel za ni ale nemohu rozhodovat. Někdy s návštěvou souhlasí, jindy nechce nikoho vidět. Nemohu ji přece do něčeho nutit, je svéprávný člověk... V tomto případě tedy nejsem ředitel, ale pouhý sluha,“ bránila se atakům Filipovské Brodská, která má jinak se všemi maminčinými přáteli skvělé vztahy. „Nikdo jiný nemá problém, stačí jen zvednout telefon a domluvit se,“ nechápe hysterii kolem své maminky Tereza, která se naopak snaží všem vyjít vstříc.

Jakmile však zjistí, že by mohl někdo návštěvy zneužít, anebo hůř – profitovat z ní, je jasné, že takového člověka podruhé už k mamince nepustí. Sama Jana si prý přeje klid a je ráda, že praví přátelé její soukromí respektují.

Ostatně, měl by někdo, komu na Janě skutečně záleží, potřebu si k návštěvám zvát kamery a fotografy?

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:30 pondělí 21. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 35
  • 9
  • 9
  • 7
  • 6
  • 6
Komentáře