Nejbizarnější pár slovenského showbyznysu nafingoval svatbu!

Zdá se, že svatba byla fingovaná. | foto: Profimedia.cz

Stejně jako Češi mají Evu a Vaška, Slováci mají podobné hudební duo, a to Božanku (69) a Martina (35), kteří ovšem české muzikanty strčí hravě do kapsy. A to jak po hudební stránce, tak po té osobní. Martin Jakubec s Božankou nejdřív tvořili pár a v listopadu loňského roku se dokonce měli nechat oddat. Jak se ale ukazuje, veselka byla zřejmě jen hraná!

O loňském listopadu si své ano údajně řekli Martin Jakubec a jeho o více než třicet let starší partnerka Božanka, se kterou také nahrál několik alb a společně i vystupují. 

Měla to být svatba desetiletí, o níž Jakubec informoval dlouho dopředu, a ti, kteří měli zájem se události účastnit, si museli sáhnout sakra hluboko do kapsy. Jakubec totiž dostál své pověsti mazaného podnikatele a vstupné na veselku činilo od osmi do třinácti tisíc korun!

Uběhlo pár měsíců a ukázalo se, že to možná svatba ani nebyla a jednalo se jen o další z pokusů, jak na sebe upozornit. Tím je Jakubec mimo jiné pověstný. Pár dní před svatbou dvojice oznámila, že se nechali sezdat už v Srbsku a plánovaná svatba bude už jen oslavou jejich manželství.

V podobném duchu se pak nesla i svatební cesta do Miami, tedy alespoň podle svérázného hudebníka. Pak totiž vyplulo na povrch, že Božanka v žádném Miami není a vyskytuje se v rodné obci Košeca.

Podle slovenských médií měl Jakubec připustit, že to celé byla jen komedie. Božanka sice přiznala, že spolu nějakou dobu jako partneři fungovali, ale nakonec si dvojice nejen kvůli věkovému rozdílu řekla sbohem.

Chtěla bych oznámit, že se po vzájemné dohodě rozcházíme jako partneři s Martinem Jakubcem. Hlavním důvodem jsou neustálé útoky lidí na internetu, kteří řeší hlavně můj věk. Já jsem se nechtěla vdávat, protože jsem tušila, jak to může dopadnout,“ přiznala slovenskému deníku Plus jeden deň Božanka.

Proto dávám Martinovi volnost, aby si našel přiměřeně mladší partnerku, s kterou může plánovat svou budoucnost, rodinu a prostopášnosti. I nadále zůstáváme dobrými přáteli a kolegy, kteří vás budou bavit i nadále,“ dodala.

Jakubec informace potvrdil a myslí si, že Božanka špatně snášela kritiku velkého věkového rozdílu, který dvojici dělil.

Je pravda, že ona není zvyklá na hejtování. Na to jsem tu já, abych to od nás odhazoval. No, ona to nedokázala, soustavné narážky na její věk a vzhled ji prostě zlomily. Abych řekl pravdu, jsem stále mladý a být jednou mladý vdovec, to není vůbec příjemné,“ potvrdil informace o rozchodu Jakubec.

Fotogalerie

Komentáře