Borhyová po odchodu Hrdličky z televize: Konečně se mohu volně nadechnout!

Lucii Borhyové spadl kámen ze srdce. Nebude muset předstírat úsměvy směrem ke svému bývalému příteli, Michalu Hrdličkovi. | foto: Profimedia.cz, Expres.cz

Odchod Michala Hrdličky (27) z televize Nova vyvolal v každém jiné emoce. Zatímco jeho přátelé smutní, Lucie Borhyová (38) si podle informací oddechla, že může konečně dýchat!

Bylo jenom otázkou času, kdy televize Nova rozváže poměr s neposlušným moderátorem Michalem Hrdličkou. Nejenom, že chvíli po rozchodu s naší nejkrásnější moderátorkou Lucií Borhyovou v hospodě vyřvával, že všichni na Nově jsou blbci, ale několik měsíců poté se předvedl jako večírkový chmaták, kterému pod rukama prošlo rovnou pět žen.

Televize dlouho váhala, zda moderátorovi pouze domluví nebo pracovní poměr rovnou rozváže, nakonec se však rozhodla, že bude snazší ukončit s ním poměr z hodiny na hodinu.

Hrdlička se tak najednou ocitl bez práce a jeho věrní parťáci s ním drží basu a smutní. Je však několik lidí, kterým se mělo po jeho odchodu dost ulevit. Jedním z nich je i bývalá přítelkyně Hrdličky a matka jeho dítěte Lucie Borhyová.

Ta údajně v dobách, kdy byl Michal ve Varech a řádil, utrousila poznámku, že když by v televizi skončil, byl by tam lepší vzduch.

„Bavili jsme se, jak asi po tom skandálu dopadne a Lucka reagovala sice velmi opatrně, ale bylo patrné, že by se jí dost ulevilo. To i mimo řečí přiznala,“ řekl nám dobře informovaný zdroj.

Musíme však uznat, že se Lucii vůbec nedivíme. Michal jí totiž situaci po rozchodu vůbec neusnadňuje, naopak. Dělá stále větší ostudu od osahávání cizích holek až po močení na ulici, a to i přes to, že se na sociálních sítích snaží vystupovat jako ukázkový otec, přítel a rodinný typ.

Když jsme se snažili samotnou Lucii kontaktovat, aby se k celé věci vyjádřila, nebrala telefon. Zřejmě nechce mít s celou věcí nic společného. A my se jí vůbec nedivíme.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:46 24. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  81
 • Trapas
  28
 • Haha
  20
 • Sladký
  16
 • Tvl
  16
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat