Hrdlička kopíruje Lucii: Šperky prodává 2x dráž a zisk si dává do kapsy!

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prodávají podobné věci. | foto: Instagram

Bývalí milenci Lucie Borhyová a Michal Hrdlička se na sociálních sítích snad předbíhají. Zatímco moderátorka propaguje své charitativní náramky, sportovní komentátor zveřejňuje vlastní kolekci šperků. Náhoda?

Moderátoři Lucie Borhyová a Michal Hrdlička spolu už sice nežijí, stále ale mají podobné záliby. Jakmile se blonďatá kráska začala věnovat prodeji charitativních náramků se svými iniciálami, velmi identické šperky začal propagovat i sportovní komentátor.

Ovšem s tím rozdílem, že velký kus zisku jde jemu a společnosti, která korálové náramky vyrábí. „Mám tu něco pro všechny milovníky krásných šperků, především pak luxusních náramků - pánských i dámských. Navrhl jsem dokonce vlastní kolekci, mrkněte, jestli se vám líbí. Podle mě jsou ty náramky fakt pěkný, moderní a stylový - prostě přesně jako já,“ uvádí dokonce na svém profilu sebevědomý sporťák.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prodávají podobné věci.

Za jeho šperk potom zaplatíte až necelé dva tisíce korun.

To Lucie se s cenou držela více při zemi. Za nejdražší šperk zaplatíte necelých devět set a koupí navíc přispějete na neonatologické oddělení, které pomáhá nemocným novorozencům.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prodávají podobné věci.

Zatímco tedy Hrdlička tlačí vlastní zisky, moderátorka raději pomůže těm, co to skutečně potřebují. Moderátor se navíc nestyděl Lucií inspirovat, a tak jsou jejich šperky vlastně k nerozeznání.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:44 9. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Tvl
  17
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Super
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat