jít naiDNES.cz

Hrdlička kopíruje Lucii: Šperky prodává 2x dráž a zisk si dává do kapsy!

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prodávají podobné věci. | foto: Instagram

Bývalí milenci Lucie Borhyová a Michal Hrdlička se na sociálních sítích snad předbíhají. Zatímco moderátorka propaguje své charitativní náramky, sportovní komentátor zveřejňuje vlastní kolekci šperků. Náhoda?

Moderátoři Lucie Borhyová a Michal Hrdlička spolu už sice nežijí, stále ale mají podobné záliby. Jakmile se blonďatá kráska začala věnovat prodeji charitativních náramků se svými iniciálami, velmi identické šperky začal propagovat i sportovní komentátor.

Ovšem s tím rozdílem, že velký kus zisku jde jemu a společnosti, která korálové náramky vyrábí. „Mám tu něco pro všechny milovníky krásných šperků, především pak luxusních náramků - pánských i dámských. Navrhl jsem dokonce vlastní kolekci, mrkněte, jestli se vám líbí. Podle mě jsou ty náramky fakt pěkný, moderní a stylový - prostě přesně jako já,“ uvádí dokonce na svém profilu sebevědomý sporťák.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prodávají podobné věci.

Za jeho šperk potom zaplatíte až necelé dva tisíce korun.

To Lucie se s cenou držela více při zemi. Za nejdražší šperk zaplatíte necelých devět set a koupí navíc přispějete na neonatologické oddělení, které pomáhá nemocným novorozencům.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prodávají podobné věci.

Zatímco tedy Hrdlička tlačí vlastní zisky, moderátorka raději pomůže těm, co to skutečně potřebují. Moderátor se navíc nestyděl Lucií inspirovat, a tak jsou jejich šperky vlastně k nerozeznání.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:44 9. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Tvl
  17
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Super
  10
 • Cože
  9
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat