jít naiDNES.cz

Bolek Polívka: Obětoval jsem víc rodin, než Jágr!

Elegán Bolek Polívka na Českých lvech. | foto: Herminapress

Herec Bolek Polívka je známý pro svou slabost pro ženy. Legendární je dokonce jeho věta, kdy se chlubil, že každému svému dítěti dopřál přepych vlastní matky. To už ale dávno není pravda. Marcele Černé se povedlo mu porodit rovnou děti tři.

Nejstarší Kamilu má se Stanislavou Polívkovou, Annu s Evelynou Steimarovou a Vladimíra se Chantal Poullain. Svou současnou rodinu, partnerku Marcelu, se kterou má tři děti - Mariánku, Františka Antonína a Jeníka, by už ale neměnil.

Nedávno mi Vladimír říkal, že viděl dokument o Jágrovi, že obětoval hokeji všechno. I rodinu. A já na to, ať mi to neříká. Že jsem taky obětoval hodně rodin. Tak se smál. Ale tuhle rodinu bych obětovat nechtěl,“ svěřil se Polívka.

Herec sice přiznává, že ne vždy se s matkou svých tří dětí ve všem shodne, po třiadvacetiletém vztahu se ale nějaký ten mráček dá očekávat.Někdy se dostaví lehká krize, jindy přeháňka, a pak to vypadá na velkou bouři. Vždy se toale zaplať pán Bůh uklidní a vyjde zase slunce,“ přiznává herec s tím, že rodinné kormidlo dávno přenechal své partnerce. I pro svůj klid.

Největší problém ale nevidí ve svém vztahů se svou partnerkou nebo dnes již expartnerkami, ale jejich vzájemnými vztahy.

Já jsem zaplať pán Bůh rád, že mi to vydrželo i s těma maminkama od těch dětí, abych to tak nějak vyjádřil. Lepší mám ale vztah já s nimi, než ony mezi sebou,“ směje se šibalsky herec, podle kterého se to ale také časem zlepšilo.

„Třeba Marcela už se baví se Chantal. Dokonce Tuhle jsem koukal na nějaké premiéře a najednou hledím a ony si živě povídají. Tak tam stojíme s Aničkou a vezmu tu mojí milovanou dceru za ramínko, díváme se na to tak z pěti metrů a říkám Aničko toto jsme chtěli,“ dodal Polívka, který zní jako jeden z nejšťastnějších mužů na planetě.

Ale není. Před několika lety totiž přišel díky špatným investicím a rozhodnutím doslova o střechu nad hlavou. Jaké má plány s farmou v Olšanech? Pokusí se ji získat zpátky nebo je vše nenávratně pryč? To uvidíte již dnes večer v Top Star magazínu ve 21:30 hod

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:41 20. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  12
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře