Bolek Polívka promluvil o vážné nemoci: Jak na tom Bohuš je?

Bolek Polívka má šest dětí se čtyřmi ženami. | foto: Herminapress

Koncem března se objevila zpráva o tom, že je Bolek Polívka (66) vážně nemocný! Rušil všechna představení a jeho návrat na prkna, která znamenají svět byl nejistý. Teď se poprvé o svém stavu rozpovídal.

Fotogalerie

Před pár týdny byla Bolku Polívkovi diagnostikována lymská borelióza, kvůli které měl v posledních měsících obrovské bolesti a zdravotní komplikace. Vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy byla bolest nezvladatelná, a tak herec zamířil k doktorovi.

Ten mu oznámil nemilou zprávu - bude muset zrušit práci na dva měsíce!

Topstar magazín se proto za oblíbeným hercem vydal a vyzpovídal ho, jak se vlastně momentálně cítí.

„Na konci minulého léta mi to začalo úplně nenápadně, mně se to nějak nezdálo a pořád mě vše nějak bolelo a vždycky jsem to během představení rozcvičil a potom jsem šel někam na kontrolu a tam zjistili - borelióza,“ rozpovídal se o začátcích nemoci, která mu pořádně zavařila.

Musel totiž pravidelně docházet na kapačky do brněnské nemocnice.

„V činoherním klubu jsem musel zrušit dvě představení, protože jsem musel chodit do té nemocnice pravidelně a navíc by se člověk neměl při té léčbě moc namáhat,“ dodal s tím, že momentálně už se cítí mnohem lépe. Dokonce může jezdit na koni!

„Paní doktorka mi povolila, že si můžu sem tam sednout na koně, tak já si občas rekreačně na něj sednu, ale nebudu to přehánět,“ uzavřel s úsměvem na tváři.

Jak to s Bolkem ale bude dál se dozvíte až v dnešním Topstar magazínu na Primě v 21.30.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 4:56 úterý 9. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  25
 • Super
  17
 • Haha
  11
 • Trapas
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat