jít naiDNES.cz

Kocoviny jsou čím dál horší, trpím jako kůň a doktoři se mi vyhýbají, říká Bolek Polívka

Na konci července oslavil sice sedmdesáté narozeniny, na jeho životosprávě se ale nic nezměnilo. Bolek Polívka Expresu přiznal, že když se sejde ta správná parta, dokáže propít i celou noc. A to i když ráno trpí jako kůň.

Kde je Bolek Polívka, tam teče alkohol proudem. Jinak tomu nebylo ani na páteční oslavě sedmdesátých narozenin Pavla Zedníčka v centru Prahy.

Předtím nám bývalý valašský král poskytl krátký rozhovor, v němž nejenže přiznal, že se hodlají na počest jubilea Pavla Zedníčka alias Čmani pořádně uvolnit, dopředu ale věděl, že toho nejspíše bude ráno litovat.

„Oslava musí být. Chceme se po představení potkat s kamarády a blízkými. Budeme slavit přiměřeně,“ prozradil herec.

Musí ale ve svém věku už popíjení krotit?

„Já osobně to dokážu táhnout jako za starých časů, ale to přistání je možná trošku delší. Brzdný padák musí být vysazený. Už to není ani kocovina, ale takový pocit. Přepadají vás myšlenky na nejhorší,“ sdělil nám s úsměvem Polívka a popsal, co si pod tím představit.

„Hýbat se můžu, ale na procházce se psem funím víc než on a jsem unavenější než kůň sám. Když je ale dobrá společnost a zábava, člověk zapomene na životosprávu, ale životospráva nezapomene na nás,“ dodal.

Co tedy na jeho životosprávu říká například jeho praktický lékař?

„Doktoři se mi vyhýbají,“ uzavřel Polívka s úsměvem.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat