jít naiDNES.cz

Bohuše Matuše obelhal záhadný podvodník: Vetřel se mu do přízně, teď ho vydírá

Tomuto muži Bohuš Matuš naletěl. | foto: facebook

Bohuš Matuš (46) doplatil na svou důvěřivost! Do přízně se mu vetřel muž vydávající se za hudebníka a muzikálovému zpěvákovi tvrdil, že mu sestaví kapelu a koupí nový počítač. Skutek utek a z dobrodince se vyklubal obyčejný podvodník, který teď důvěřivého zpěváka vydírá!

Důvěřuj, ale prověřuj, říká se. Tenorový zpěvák Bohuš Matuš bohužel jen důvěřoval a dojel na to. Oslovil ho muž jménem Stanislav Procházka, který tvrdil, že mu sestaví novou kapelu. 

„Napsal mi přes Facebook a říkal, že by mi chtěl pomoct a sestavit mi kapelu. Já mám už skvělé muzikanty, jako je Charlie Blažek, kteří hrají i pro Karla Gotta, tak jsem o něj ani moc nestál. Nakonec jsem ale řekl, že to můžeme zkusit,“ řekl nám Matuš.

Spolupráce s neznámým člověkem se ale nemusí vyplácet, což zjistil sám Matuš.

„Nejdřív mi nabízel, že mi opraví počítač, protože jsem se zmínil, že ho mám rozbitý. To neudělal a místo toho řekl, že mi koupí nový, protože má velkou slevu. Dal jsem mu asi dvanáct tisíc korun, a on mi koupil nějaký bazarový pomalý počítač. To jsem ale zjistil až později,“ sdělil nám zpěvák, který se rozhodl zkušenost zveřejnit, aby další důvěřivci nedopadli podobně jako on.

Tomuto muži Bohuš Matuš naletěl.

Tomuto muži Bohuš Matuš naletěl.

Ani s kapelou to ale nebylo tak, jak Matušovi nakukal záhadný vykuk.

„V den mých narozenin, kde měl s tou kapelou vystoupit, se ukázalo, že neumí skoro hrát, zahrál sotva tři písničky. Tak jsem mu řekl, že se mi to nějak nezdá, že by měl víc trénovat. Chtěl jsem tomu dát ale šanci,“ vysvětlil nám Bohuš, proč s někým takovým nepřerušil spolupráci.

„On mi dal k narozeninám navíc luxusní telefon, vybral na něj peníze od kapely. Začínalo mi to být podezřelé, protože na té oslavě potom začal říkat nějaké nesmysly, že bude dělat předskokana Eltonu Johnovi a podobně,“ řekl Expresu zpěvák.

Týden po oslavě se podvodník Matušovi ozval s tím, že mu bude dělat manažera. Ať vyhodí stávající manažerku Majku a nechá všechno na něm.

„To jsem odmítl, Majku bych nikdy nevyhodil! Jenže na to on se ozval, že chce zpátky telefon, který ani nezaplatil. Také chtěl třicet tisíc za zkušebnu,“ svěřila se nám muzikálová hvězda.

Falešný hudebník Stanislav Procházka měl podle Bohuše Matuše napálit už víc důvěřivců. „Chtěl jsem to zveřejnit, aby se nikdo další nechytil,“ uzavřel.

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře